کولر گازی پرتابل هیوندای 

 • خرید محصول

  سرد و گرم کمپرسور روتاری T1 (دور ثابت) گاز مبرد R410a 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات (ضمانت هیوا سرویس)         

  0 ریال ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

شما می توانید در لئو تهویه، کولرهای گازی قابل حمل (پرتابل) هیوندای را با گارانتی اصلی (هیوا سرویس) تهیه نمایید. کولرهای گازی هیوندای با ضمانت نامه هیوا سرویس دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 30 ماه گارانتی قطعات می باشد. در حال حاضر کولرگازی پرتابل هیوندای در ظرفیت 12000 BTU در بازار ایران موجود است. کولر گازی پرتابل هیوندای دارای عملکرد سرد و گرم ...

1

شما می توانید در لئو تهویه، کولرهای گازی قابل حمل (پرتابل) هیوندای را با گارانتی اصلی (هیوا سرویس) تهیه نمایید. کولرهای گازی هیوندای با ضمانت نامه هیوا سرویس دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 30 ماه گارانتی قطعات می باشد. در حال حاضر کولرگازی پرتابل هیوندای در ظرفیت 12000 BTU در بازار ایران موجود است. کولر گازی پرتابل هیوندای دارای عملکرد سرد و گرم بوده و با برخورداری از کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 ، دارای رده انرژی A می باشند.

شما می توانید در این صفحه تصاویر، مشخصات فنی و قیمت به روز رسانی شده کولر گازی پرتابل هیوندای را مشاهده نمایید، آن را با برندهای دیگر مقایسه کنید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به کالایی که به دنبال آن هستید، اقدام به خرید نمایید.

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  سازنده
  ظرفیت اسمی (BTU/hr)
  نوع عملکرد
  نوع مبرد
  تغییر دهنده دور موتور (کیت اینورتر)
  موقعیت نصب یونیت داخلی