پمپ کف کش توان تک 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

پمپ کف کش توان تک

شرکت توان تک جم در سال 1362با هدف ساخت و تولید ادوات کشاورزی و پمپ های آبیاری و آبرسانی تاسیس شد و در گام اول طراحی یک نوع پمپ کف کش را در دستور کار قرار داد. کیفیت بالا و رعایت استاندارد های معتبر به روز بین المللی و پژوهش‌های گسترده موجب گردید تا تولید از حالت کارگاهی به صورت کارخانه ای تبدیل شده و تنوع تولید از یک م...

1

پمپ کف کش توان تک

شرکت توان تک جم در سال 1362با هدف ساخت و تولید ادوات کشاورزی و پمپ های آبیاری و آبرسانی تاسیس شد و در گام اول طراحی یک نوع پمپ کف کش را در دستور کار قرار داد. کیفیت بالا و رعایت استاندارد های معتبر به روز بین المللی و پژوهش‌های گسترده موجب گردید تا تولید از حالت کارگاهی به صورت کارخانه ای تبدیل شده و تنوع تولید از یک محصول به طیف بزرگی از محصولات گسترش پیدا کند و متقاضیان بسیاری پیدا کند تا جایی که محصولات این شرکت اکنون  بازار بسیار مناسبی در بین مصرف کنندگان خانگی و صنعتی پیدا کرده اند. شرکت توان تک جم هم اکنون با از پیشرفته‌ترین روندهای تولید و کارکنانی پرتوان بهره می‌گیرد و محصولاتی در کلاس جهانی روانه بازار ایران می‌کند.
پمپ های کفکش دسته از پمپ ها هستند که برای استخراج آب از چاه ها، کانال ها، استخرها، رودخانه ها، تخلیه آب گرفتگی گودال ها در معابر و مواردی نظیر این مورد استفاده قرار می گیرند.
مهم‌ترین کاربردهای پمپ‌های کفکش را می‌توان در موارد زیر دسته‌بندی کرد:
•    دستگاه های آبیاری بارانی
•    استخر
•    فواره ها
•    جوی آب و چاه هایی که بوسیله دستگاه های حفاری ایجاد شده اند.
شرکت توان تک جم تولید کننده انواع پمپ کفکش است و شما اکنون می‌توانید در لیو تهویه پمپ‌های کف کش این شرکت را مشاهده، مقایسه و خریداری نمایید. پمپ‌های کفکش شرکت توان تک در مدل های با و بدون فلوتر طراحی و ساخته می‌شوند هم‌چنین این پمپ‌ها در مدل‌های تکفاز و سه فاز تولید می‌شوند تا تمام نیازهای مشتریان را پوشش دهند. پمپ‌های کفکش شرکت توان تک از ارتفاع آبدهی ۱۴.۴ متر تا ۱۰۰ متر و برای ظرفیت آبدهی از ۱۷۰ لیتر بر دقیقه تا ظرفیت‌های بالاتر در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

بنر - پمپ کف کش توان تک

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سازنده
    قیمت
    توان پمپ
    کانکشن ورودی و خروجی (DN/inch)
    جنس پروانه پمپ