ترموستات 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

زیرشاخه ها

ترموستات های تهویه مطبوع

ترموستات ها جز رایج ترین ابزار کنترلی مورد استفاده برای تاسیسات سرمایشی - گرمایشی ساختمان و سیستم های تهویه مطبوع می باشند. استفاده از ترموستات ها این امکان را به ما می دهد که بازه دمایی مطلوب را در محیط داخلی ساختمان ایجاد نماییم و به همراه آن، با جلوگیری از کارکرد بیهوده سیستم های سرمایشی و گرمایشی ساختمان، در مصرف انر...

1

ترموستات های تهویه مطبوع

ترموستات ها جز رایج ترین ابزار کنترلی مورد استفاده برای تاسیسات سرمایشی - گرمایشی ساختمان و سیستم های تهویه مطبوع می باشند. استفاده از ترموستات ها این امکان را به ما می دهد که بازه دمایی مطلوب را در محیط داخلی ساختمان ایجاد نماییم و به همراه آن، با جلوگیری از کارکرد بیهوده سیستم های سرمایشی و گرمایشی ساختمان، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی نماییم. ترموستات ها دارای تنوع گوناگونی بوده و به شیوه های مختلف می توان آن ها را تقسیم بندی کرد. ترموستات ها بر اساس مکانیسم طراحی در دو گروه دیجیتال (الکترونیکی) و آنالوگ (مکانیکی) قرار می گیرند. همچنین می توان ترموستات ها را بر اساس کارایی و موقعیت نصب در گروه های ترموستات اتاقی، ترموستات تک فصل، ترموستات دو فصل، ترموستات فن کویل، ترموستات هیتر، ترموستات دیگ، ترموستات پمپ، ترموستات داکت اسپلیت، ترموستات های چند کاره و ... قرار داد.

بنر ترموستات

شما می توانید در این صفحه تصاویر، مشخصات فنی و قیمت به روز رسانی شده انواع ترموستات را در برندها و مدل های مختلف مشاهده نمایید، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به کالایی که به دنبال آن هستید، اقدام به خرید نمایید. دریافت مشاوره رایگان حق شما می باشد. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس گرفته و یا به ما تیکت بزنید.

3
بیشتر