ترموستات فن کویل سقفی هانیول

4,500,000 ریال

T6373

 • دو فصل
 • آنالوگ (مکانیکی)
 • ترموستات اتاقی (محیطی)
 • مخصوص فن کویل سقفی
 • دارای کلید های سه دور فن، سرما/گرما و on/off

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ترموستات اتاقی هانیول مدل T6373

هانیول (Honeywell) از مطرح ترین برندهای دنیا در زمینه تولید محصولات بهینه سازی انرژی و ابزار کنترل سیستم های تهویه مطبوع می باشد. از جمله محصولات این کمپانی می توان به ترموستات های فن کویل اشاره کرد. از آنجا که این ترموستات ها در داخل محیط نصب می شوند و بر اساس دمای محیط به دستگاه های تهویه مطبوع فرمان می دهند، آن ها را با نام "ترموستات اتاقی" یا "ترموستات محیطی" نیز می شناسند. ترموستات هایی که هانیول برای دستگاه های فن کویل تولید می کند را می توان به طور کلی در دو گروه دیجیتال (الکترونیکی)  و آنالوگ (مکانیکی) قرار داد. ترموستات های آنالوگ فن کویلی هانیول در دو نوع ترموستات برای فن کویل سقفی و ترموستات برای فن کویل زمینی قرار دارند. از آنجا که فن کویل های سقفی در ارتفاع بالا نصب می شوند و امکان دسترسی به آن ها به آسانی وجود ندارد، نیاز هست تا علاوه بر دکمه ولوم تنظیم دما، کلید های on/off ، کلید تعیین دور فن و همچنین کلید تعیین فصل (سرمایش/گرمایش) نیز بر روی ترموستات محیطی قرار داشته باشد تا امکان خاموش / روشن کردن دستگاه و یا سایر تنظیمات آن با سهولت بیشتری انجام شود. اما فن کویل های زمینی به سبب دسترسی آسانی که به دستگاه وجود دارد، کلید های on/off و کلید تعین دور موتور بر روی خود دستگاه وجود داشته و فقط ولوم تنظیم دما بر روی فن کویل قرار دارد. ترموستات های آنالوگ فن کویل زمینی هانیول دارای دو مدل تک فصل و دو فصل می باشد. مدل دو فصل برای ساختمان هایی استفاده می شود که برای تامین بسرمایش مورد نیاز ،مجهز به چیلر بوده و هم برای گرمایش مورد نیاز، مجهز به موتورخانه مرکزی می باشند. مدل تک فصل در جایی مورد استفاده قرار می گیرد که فن کویل ها تنها به چیلر و یا موتورخانه مرکزی متصل باشند.

ابعاد ترموستات فن کویل سقفی هانیول

امکانات

 • حسگر دیافراگم دوگانه که دقت سنس دما را افزایش می دهد.
 • موجود بودن حالت پیش بینی گرمایش (در مدل دو فصل) که در صورت نیاز به کار گرفته شود.
 • مدل T6330 دارای سوئیچ های انتقال برای استفاده در سرمایش و یا سرمایش/گرمایش است.
 • سیم کشی بهینه شده برای افزایش امنیت
 • قابلیت نصب روکار با طراحی قابی ساده و شیک
 • بدون نیاز به سیم ارت

نصب

ترموستات اتاقی هانیول را در نقطه ای از اتاق که دارای دمای متوسط بوده و به خوبی در معرض جریان هوای اتاق قرار دارد، در ارتفاع حدود 1.5 متری بالاتر از کف نصب کنید. دقت نمایید که به منظور جلوگیری از بروز خطا در سنس دما توسط ترموستات، آنرا در نزدیکی وسایل گرم یا سرد و یا در برابر تابش مستقیم نور آفتاب نصب ننمایید. 

نصب ترموستات فن کویل سقفی هانیول

نقشه سبم کشی ترموستات فن کویل سقفی هانیول

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

 • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
 • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

ترموستات فن کویل سقفی
T6373
هانیول
چین
6 ماه خدمات پس از فروش
220/50/1
130*80*40
روکار
سفید
فن کویل سقفی
آنالوگ
10 - 30 درجه سانتیگراد
-
2 آمپر
مکانیکی

محصولات مشابه