ترموستات دیگ (مستغرق) هانیول

9,500,000 ریال

L4188

  • آنالوگ (مکانیکی)
  • قابل استفاده برای دیگ ها و بویلرهای آبگرم
  • در دو مدل رنج دمایی 30 الی 90 و 40 الی 110 درجه سانتی گراد

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

آگوستات (ترموستات مستغرق) هانیول

ترموستات های قابل استفاده برای دیگ ها و بویلرهای آبگرم را مستغرق و یا آگوستات نیز می نامند. این گروه از ترموستات ها براي تنظيم درجه حرارت مايعات طراحی شده اند و از آن ها در تاسيسات حرارت مرکزی برای فرمان دادن به مشعل جهت تنظيم درجه حرارت آب ديگ استفاده می شود. به بیان دیگر ترموستات هايی كه قسمت حس كننده آنها به صورت بالب ساخته می شود و بالب آن داخل يك غلاف قرار می گيرد و سپس غلاف را درون مايع (آب ديگ) نصب می كنند، آگوستات مستغرق نام دارد. آگوستات های هانیول در دو نوع پلاستیکی و فلزی موجود می باشد. ترموستات مستغرق پلاستیکی هانیول خود دارای دو نوع 30 تا 90 (مخصوص بویلرها و دیگ های آبگرم) و 30 تا 110 درجه سانتیگراد (مخصوص بویلرها و دیگ های آب داغ) می باشد. 

ترموستات دیگ (مستغرق) هانیول

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

ترموستات دیگ (آگوستات مستغرق)
L4188
هانیول
چین
6 ماه خدمات پس از فروش
220V / 50 Hz / 1 Ph
دیگ آب گرم (مستغرق - آگوستات)
آنالوگ
30 الی 90 درجه سانتی گراد
10 آمپر
فانوسه ای مکانیکی

محصولات مشابه