ترموستات فن کویل کلایماست مدل CLX 6310A

16,600,000 ریال

CLX 6310A

  • دارای نمایشگر بزرگ
  • ترموستات اتاقی (محیطی)
  • مخصوص فن کویل
  • دقت بالا
  • نصب راحت
  • کنترل فن
  • سرمایش و گرمایش

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ترموستات کلایماست مدل CLX 6310A

سری CLX ترموستاتی با طراحی پیشرو مدرن است و تمام نیازهای شما در یک طراحی معماری مدرن را پوشش می‌دهد. همه این‌ها فقط در ۱۲ میلی‌متر ضخامت برای اتصال به دیوار. تمام امکانات و قابلیت‌های یک ترموستات اتاقی در کوچکترین و باریک‌ترین ترموستاتی تا کنون طراحی شده است، گنجانده شده. ابعاد 92 در 80 میلی‌متری ترموستات این امکان را به شما می‌دهد تا در طراحی معماری آن را با اکثریت قریب به اتفاق کلیدها و پریزها بصورت هماهنگ و یکپارچه روی دیوار کار کنید. این مدل قابلیت کنترل یک شیر برقی  و در مجموع ۴ آپشن مختلف را داراست.

راحتی در استفاده

منوهای کاربردی و ساده شما را در مراحل تنظیم ترموستات یاری می‌دهد. تمام اطلاعات و گام‌های لازم در این سری از ترموستات‌ها به سادگی قابل مشاهده هستند.

نمایش همزمان دمای اتاق و دمای دلخواه

برخلاف بسیاری از ترموستات‌ها که فقط قابلیت نمایش دمای دلخواه یا دمای فعلی اتاق را دارا هستند، ترموستات کلایماست CLX 6310A دمای فعلی اتاق و دمای دلخواه تنظیم شده را به طور همزمان نمایش می‌دهد.

قابلیت برنامه‌ریزی ۷ روزه

مقدار قابل توجهی از انرژی صرفه‌جویی خواهد شد اگر دمای اتاق را در هنگام خواب یا ساعات کاری که افراد در خانه حضور ندارند را در زمستان کمی پایین‌تر و در تابستان کمی بالاتر در نظر گرفت. ترموستات کلایماست مدل CLX 6310A بطور اتوماتیک این دما را به میزان دلخواه شما برمی‌گرداند زمانی که شما از خواب برمی‌خیزید یا از کار به منزل باز می‌گردید. این قابلیت همچنین قابلیتی ایده‌ال برای فضاهای اداری است چرا که زمان محدودی برای تهویه مطبوع فضا لازم است.

قابلیت اتوماتیک تغییر سرعت فن

ترموستات کلایماست مدل CLX 6310A به طور اتوماتیک و با توجه به اختلاف دمای موجود بین دمای اتاق و دمای دلخواه، سرعت فن را تعیین می‌کند. بنابراین در هنگامی که دمای دلخواه بدست آمد، سرعت فن کاهش پیدا می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود سرعت هوا در شرایط نرمال همواره نرم و آهسته باشد. سرعت هوا در احساس آسایش نقش موثری دارد. همچنین با استفاده از این قابلیت در زمانی که دمای هوا با دمای مطلوب فاصله زیادی دارد از حداکثر سرعت فن به درستی استفاده می‌شود.

ترموستات فن کویل
CLX 6310A
کلایماست
چین
12 ماه گارانتی تعمیر
220V / 50 - 60 Hz / 1 Ph
82*90*12
سفید
چند کاره
دیجیتال
0 تا 70 درجه سانتی گراد
0.1 درجه سانتی گراد

محصولات مشابه