پمپ کف کش 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

زیرشاخه ها

پمپ کف کش

پمپ های کفکش دسته ای از پمپ ها بوده که به صورت شناور یا مستغرق برای کشیدن آب از چاه های کم عمق و یا کانال ها مورد استفاده قرار می گیرند. جهت استخراج آب از چاهای عمیق بایستی از پمپ های شناور چاهی استفاده شود. پمپ های کفکش را همچنین می توان از نظر لوله خروج اب به دو دسته پمپ کف کش آب از کنار و پمپ کفکش آب از بالا تقسیم بندی کرد که در این...

1

پمپ کف کش

پمپ های کفکش دسته ای از پمپ ها بوده که به صورت شناور یا مستغرق برای کشیدن آب از چاه های کم عمق و یا کانال ها مورد استفاده قرار می گیرند. جهت استخراج آب از چاهای عمیق بایستی از پمپ های شناور چاهی استفاده شود. پمپ های کفکش را همچنین می توان از نظر لوله خروج اب به دو دسته پمپ کف کش آب از کنار و پمپ کفکش آب از بالا تقسیم بندی کرد که در این بین پمپ های کفکش که خروجی آب آن از بالا می باشد هم فضای کمتری اشغال می کنند و هم به دلیل خنک کاری بیشتر که بر روی پمپ انجام می شود دارای راندمان بالاتری هستند. پمپ های کفکش از نوع پمپ های سانتریفیوژی می باشد (جهت آشنایی با مفهوم پمپ سانتریفیوژی می توانید توضیحات شاخه "پمپ و آبرسانی" را مطالعه فرمایید). از پمپ کف کش برای پمپاژ آب های تمیز و فاقد گل و لای و ذرات جامد، استفاده می شود. پمپ کف کش دارای دو نوع ساده و فلوتر دار می باشند. فلوتر برقی قطعه ای است که بر اساس سطح آب در چاه، به پمپ فرمان قطع و وصل می دهد. جنس بدنه پمپ های کفکش معمولا از آلیاژهای چدن، آلومینیوم و یا استیل می باشد. پروانه پمپ های کفکش نیز از جنس چدن، برنج، نوریل (پلاستیک فشرده) و یا استیل می باشد. پمپ های کف کش در مدل های مختلف دارای توان 1 الی 15 اسب بخار می باشد. پمپ های کفکش در ظرفیت های پایین تکفاز و در ظرفیت های بالا سه فاز می باشد. سایز کانکشن پمپ های کفکش در ظرفیت های مختلف از 1 الی 6 اینچ می باشد. پمپ های کفکش در برندها و ظرفیت های مختلف دارای هد بین 6 الی 105 متر و دبی 4 الی 265 متر مکعب در ساعت می باشند. پمپ های کفکش باید حتما در داخل آب روشن شوند و در صورت خشک کار کردن فورا دچار سوختگی می شوند. پمپ های کفکش را در هر ساعت حداکثر 10 مرتبه می توان خاموش و روشن کرد. 

پمپ کفکش آب از کنارپمپ کفکش آب از بالافلوتر برقی پمپ کفکش

شما می توانید در این صفحه انواع پمپ کفکش را در برندها و ظرفیت های مختلف مشاهده و بررسی نمایید و پمپ کفکش مناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    قیمت
    کانکشن ورودی و خروجی (DN/inch)
    جنس پروانه پمپ