سختی گیر مغناطیسی HTM 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

سختی گیر مغناطیسی HTM

رسوب گرفتن یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر سیستم آبی رخ بدهد. ذرات و مواد معدنی که اصطلاحا باعث سختی آب می شوند در فرآیندهای گوناگون به یکدیگر و به سایر اجسام می چسبند. رسوب گرفتن ممکن است در لوله ها و سایر وسایل مثل مبدل های حرارتی ، بویلرها و چیلرها و ... رخ دهد. رسوب گرفتن در هرکدام از این اجزا ممکن است ...

1

سختی گیر مغناطیسی HTM

رسوب گرفتن یکی از بزرگ ترین مشکلاتی است که ممکن است برای هر سیستم آبی رخ بدهد. ذرات و مواد معدنی که اصطلاحا باعث سختی آب می شوند در فرآیندهای گوناگون به یکدیگر و به سایر اجسام می چسبند. رسوب گرفتن ممکن است در لوله ها و سایر وسایل مثل مبدل های حرارتی ، بویلرها و چیلرها و ... رخ دهد. رسوب گرفتن در هرکدام از این اجزا ممکن است مشکلات بزرگی را بوجود آورد. عدم انتقال حرارت مناسب در مبدل ها، کاهش دبی یا جریان در سیستم، رسوب گیری پره ها و اختلال در عملکرد پمپ ها از جمله مشکلاتی است که ممکن است در هر سیستمی رخ دهد.

بنر ۱- سختی گیر مغناطیسی HTM

سختی گیری مغناطیسی آب روشی است که در آن با گذر دادن آب از یک میدان مغناطیسی سختی آب گرفته شده یا کاهش می‌یابد. این روش جایگزینی برای روش های شیمیایی در کاهش سختی آب است. در این روش ها املاح و ذرات ریز موجود در آب به صورت شیمیایی یا فیزیکی از آب گرفته نمی شوند بلکه با گذر از یک میدان مغناطیسی قوی یونیزه شده و دیگر به یکدیگر و سایر سطوح نمی چسبند.

سختی گیر مغناطیسی HTM را می توان در کاربردهای مختلفی به کار برد. سیستم های گرمایشی و بویلرها، سیستم های سرمایشی و چیلرها، انواع مبدل های حرارتی، سیستم های آب مصرفی و انواع استخرها، صنایع شیمیایی  کاغذ سازی و صنایع شستشوی خوردو از جمله نمونه های این کاربردهاست.

بنر ۲- سختی گیر مغناطیسی HTM

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سازنده
    قیمت
    نوع سختی گیر
    سایز سختی گیر (اینچ)