پمپ لجن کش 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

زیرشاخه ها

پمپ لجن کش

پمپ های لجن کش همانند پمپ های کفکش، دسته ای از پمپ ها بوده که به صورت شناور یا مستغرق برای کشیدن آب از عمق چاه ها و یا کانال ها مورد استفاده قرار می گیرند. از پمپ لجن کش برای پمپاژ فاضلاب ها و آب های دارای گل و لای استفاده می شود. پمپ لجن کش دارای دو نوع پمپ لجن کش ساده و پمپ لجن کش فلوتر دار می باشند. فلوتر برقی قطعه ای است که بر اسا...

1

پمپ لجن کش

پمپ های لجن کش همانند پمپ های کفکش، دسته ای از پمپ ها بوده که به صورت شناور یا مستغرق برای کشیدن آب از عمق چاه ها و یا کانال ها مورد استفاده قرار می گیرند. از پمپ لجن کش برای پمپاژ فاضلاب ها و آب های دارای گل و لای استفاده می شود. پمپ لجن کش دارای دو نوع پمپ لجن کش ساده و پمپ لجن کش فلوتر دار می باشند. فلوتر برقی قطعه ای است که بر اساس سطح آب در چاه، به پمپ فرمان قطع و وصل می دهد. همچنین بعضی از پمپ های لجن کش دارای خرد کن نیز می باشند. در جاهایی که سیال حاوی ذرات درشت جامد نیز می باشد، بهتر است از پمپ های لجن کش دارای خرد کن استفاده شود. پمپ های لجن کش از نوع پمپ های سانتریفیوژی می باشند. جنس بدنه پمپ های لجن کش معمولا از استنلس استیل، چدن و یا برنز می باشد. پروانه پمپ های لجن کش نیز معمولا از آلیاژ چدن، استیل و یا برنج می باشد. پمپ های لجن کش در برندها و مدل های مختلف دارای کانکشن 1 الی 6 اینچ می باشند. همچنین پمپ های لجن کش در برندها و مدل های مختلف دارای توان 1 الی 15 اسب بخار می باشد. برق مصرفی پمپ های لجن کش در ظرفیت های پایین تکفاز و در ظرفیت های بالا سه فاز می باشد. سرعت دوران پمپ های کفکش بین 900 الی 3000 دور در دقیقه (rpm) می باشد. هرچی غلظت سیال بیشتر باشد از دور کمتری استفاده می شود. پمپ های لجن کش متفاوت از پمپ های گل کش می باشند. پمپ های لجن کش از نظر ساختار پروانه به دسته های تک کاناله، دو کاناله، پروانه نیمه باز، پروانه باز و پروانه ورتکس تقسیم می شوند. پمپ های لجن کش همچنین از نظر نوع نصب دارای دو مدل پمپ لجن کش ثابت و پمپ لجن کش متحرکت می باشند.

بنر پمپ لجن کش

شما می توانید در این صفحه انواع پمپ لجن کش را در برندها و ظرفیت های مختلف مشاهده و بررسی نمایید و پمپ کفکش مناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    قیمت
    توان پمپ
    کانکشن ورودی و خروجی (DN/inch)