پکیج زمینی شوفاژکار مدل هورخش 4

381,120,450 ریال

448,377,000 ریال

  • ظرفیت حرارتی 31000 کیلو کالری در ساعت
  • در دو مدل بلند (دارای مخزن ذخیره) و کوتاه ( دارای مبدل حرارتی)
  • قابل اتصال به مشعل های گازسوز و گازوئیل سوز
  • ده سال گارانتی پره های دیگ و یکسال ضمانت قطعات

تولید پس از ثبت سفارش

تولیدکننده
  • کوتاه مبدل دار
  • بلند - مخزن دار

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

پکیج موتورخانه ای شوفاژکار مدل هورخش 4 پره

پکیج زمینی شوفاژکار مدل هورخش 4 با ظرفیت حرارتی 30960 کیلو کالری در ساعت مناسب برای استفاده در ساختمان هایی با مساحت 150 متر مربع می باشد. این محصول را بدین جهت با نام پکیج موتورخانه می شناسند که به غیر از مشعل که بر اساس نوع سوخت تامین شده در محل نصب باید جداگانه خریداری شود، سایر ملزومات یک موتورخانه کامل در این محصول موجود می باشد. این پکیج در دو مدل بلند (دارای مخزن ذخیره) و کوتاه (دارای مبدل حرارتی) به بازار عرضه می شود:

  • هورخش بلند: دارای منبع کویل دار 100 لیتری جهت تامین آبگرم بهداشتی می باشد. مناسب برای استفاده در ویلاها، آپارتمان ها و ساختمان هایی از این دست می باشد.
  • هورخش کوتاه: دارای مبدل صفحه ای استیل به همراه سختیگیر الکتریکی که آب گرم بهداشتی را به صورت لحظه ای تامین می کند. دارای ابعادی کوچک تر از مدل بلند بوده و مناسب برای نصب در مکان هایی است که محدودیت فضا برای نصب پکیج دارند.

کلیه پکیج های زمینی شوفاژکار دارای ده سال گارانتی پره های دیگ و یکسال ضمانت قطعات می باشد. نصب پکیج های زمینی شوفاژکار رایگان بوده و توسط واحد خدمات شوفاژکار انجام می شود.

جنس دیگ

دیگ بکار رفته در پکیج های زمینی شوفاژکار سری هورخش از نوع CHL - 200 با سه پاس حرارتی می باشد.

نحوه عملکرد پکیج زمینی

پکیج زمینی شوفاژکار یک موتورخانه کوچک کامل بوده که برای تامین مصارف گرمایشی و آبگرم بهداشتی جهت کاربری ویلاها و آپارتمان ها ایده آل است. این محصول توانایی ارائه گرمایش و آبگرم به صورت هم زمان را دارا بوده و در زمان تولید آب گرم مصرفی، مدار آب گرم شوفاژ را قطع نمی کند. نصب و استفاده از این محصول راحت بوده و به سادگی در فضاهای کناری ساختمان (بالکن، نورگیر و ...) با تمهیدات ویژه نیز نصب می گردد. نصب در داخل فضای زندگی با توجه به استانداردهای معتبر دنیا توصیه نمی گردد. این دستگاه قادر به تولید آبگرم بهداشتی با دبی حداقل 11 لیتر در دقیقه می باشد که این میزان در مواقعی مانند تابستان که نیاز به گرمایش وجود ندارد از 20 لیتر در دقیقه نیز فراتر خواهد رفت.

پکیج زمینی شوفاژکار مدل هورخش 4

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پکیچ گرمایشی 31000
2901449400131
شوفاژکار
ایران
ده سال گارانتی پره های دیگ و یکسال ضمانت قطعات
بلند: 1090*540*1410 کوتاه: 1090*560*910
بلند: 252 کوتاه: 187
زمینی
(30960) 36
90
4
60
144

محصولات مشابه