پکیج زمینی شوفاژکار مدل آذرخش 6

  • ظرفیت حرارتی 54000 کیلو کالری در ساعت
  • در سه مدل بلند (دارای مخزن ذخیره)، کوتاه مبدل دار و کوتاه بدون مبدل
  • قابل اتصال به مشعل های گازسوز و گازوئیل سوز
  • ده سال گارانتی پره های دیگ و یکسال ضمانت قطعات
  • نصب رایگان

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

پکیج زمینی شوفاژکار مدل آذرخش شش

پکیج زمینی شوفاژکار مدل آذرخش 6 با ظرفیت حرارتی 53600 کیلو کالری در ساعت مناسب برای استفاده در ساختمان هایی با مساحت 300 متر مربع می باشد. این محصول را بدین جهت با نام پکیج موتورخانه می شناسند که به غیر از مشعل که بر اساس نوع سوخت تامین شده در محل نصب باید جداگانه خریداری شود، سایر ملزومات یک موتورخانه کامل در این محصول موجود می باشد. این پکیج در سه در سه مدل بلند (دارای مخزن ذخیره)، کوتاه مبدل دار و کوتاه بدون مبدل به بازار عرضه می شود:

  • آذرخش بلند: دارای منبع کویل دار 160 لیتری جهت تامین آبگرم بهداشتی می باشد. مناسب برای استفاده در ویلاها، آپارتمان ها و ساختمان هایی از این دست می باشد.
  • آذرخش کوتاه مبدل دار: دارای مبدل صفحه ای استیل به همراه سختیگیر الکتریکی که آب گرم بهداشتی را به صورت لحظه ای تامین می کند. دارای ابعادی کوچک تر از مدل بلند بوده و مناسب برای نصب در مکان هایی است که محدودیت فضا برای نصب پکیج دارند.
  • آذرخش کوتاه بدون مبدل: این پکیج تنها برای تامین گرمایش مورد نیاز محیط تولید شده و مناسب برای استفاده در مدارس، ساختمان های اداری، کارگاه های صنعتی و اماکنی از این قبیل می باشد که نیازی به آبگرم بهداشتی ندارند و از پکیج فقط برای مدار شوفاژ استفاده می شود.

کلیه پکیج های زمینی شوفاژکار دارای ده سال گارانتی پره های دیگ و یکسال ضمانت قطعات می باشد. نصب پکیج های زمینی شوفاژکار رایگان بوده و توسط واحد خدمات شوفاژکار انجام می شود.

جنس دیگ

دیگ بکار رفته در پکیج های زمینی شوفاژکار سری آذرخش از نوع سوپر 300 می باشد که از جنس چدن مخصوص آتشخوار بوده و از مقاومت مناسبی در برابر اکسید شدن برخوردار هستند. مقاومت این آلیاژ چدن در برابر میعانات حاصل از احتراق که حالت اسیدی دارند بالا بوده و برتری محسوسی نسبت به دیگ های فولادی دارند. به سبب وجود فین های متعدد در سطح پره ها، سطح حرارتی این پره ها افزایش یافته است.

مقاومت بدنه و فشار کاری

ضخامت بدنه پره های پکیج حدود 5 میلی متر بوده و از مقاومت مناسبی در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت و خوردگی سطحی برخوردار است. دیگ و متعلقات پکیج طی چند مرحله تولید و کنترل می گردند. هر پره از دیگ چدنی پکیج تا فشار 6 بار در محل کارخانه تست می گردد.

نحوه عملکرد پکیج زمینی

پکیج زمینی شوفاژکار یک موتورخانه کوچک کامل بوده که برای تامین مصارف گرمایشی و آبگرم بهداشتی جهت کاربری ویلاها و آپارتمان ها ایده آل است. این محصول توانایی ارائه گرمایش و آبگرم به صورت هم زمان را دارا بوده و در زمان تولید آب گرم مصرفی، مدار آب گرم شوفاژ را قطع نمی کند. نصب و استفاده از این محصول راحت بوده و به سادگی در فضاهای کناری ساختمان (بالکن، نورگیر و ...) با تمهیدات ویژه نیز نصب می گردد. نصب در داخل فضای زندگی با توجه به استانداردهای معتبر دنیا توصیه نمی گردد. این دستگاه قادر به تولید آبگرم بهداشتی با دبی حداقل 11 لیتر در دقیقه می باشد که این میزان در مواقعی مانند تابستان که نیاز به گرمایش وجود ندارد از 20 لیتر در دقیقه نیز فراتر خواهد رفت.

پکیج زمینی شوفاژکار مدل آذرخش 6

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پکیچ گرمایشی 54000
آذرخش 6
شوفاژکار
ایران
ده سال گارانتی پره های دیگ و یکسال ضمانت قطعات
بلند: 1440*628*1460 کوتاه مبدل دار: 1296*628*1460 کوتاه بدون مبدل: 1075*628*1460
بلند: 316 کوتاه مبدل دار: 285 کوتاه بدون مبدل: 281
زمینی
(53600) 62.3
90
4
60
½ 1
½ 1
1
144

محصولات مشابه