پمپ آب خانگی 4 اسب دو پروانه ابارا

266,000,000 ریال

280,000,000 ریال

CDA 4.00 T

  • مناسب برای استفاده درپنج طبقه بیست واحدی
  • توان: 4 HP
  • حداکثر دبی: 11.4 m³/min
  • حداکثر هد: 67 m
  • کانکشن:  inc 1.1/2
  • پروانه باکالیت
  • سری IR (قطعات ایتالیایی مونتاژ)

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا مدل CDA 4.00 T

پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا مدل CDA 4.00 T با توان 4 اسب، قادر به ایجاد فشار آب تا ارتفاع (هد) حداکثر 67 متر و آبدهی (دبی) 11.4 متر مکعب در دقیقه می باشد . پروانه پمپ چهار اسب دو پروانه ابارا از جنس باکالیت بوده و دارای شفت استیل می باشد. همچنین، پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا مدل CDA 4.00T قابلیت عملکرد با سیال آب تا دمای 90 درجه سانتی گراد را دارد. پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا مدل CDA 4.00T مجهز به سنسور حراراتی بوده که در زمان قطعی آب و یا ایجاد گرمای زیاد در موتور بصورت خودکار پمپ را خاموش می کند. پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا مدل CDA 4.00T دارای عملکرد دائم کار بوده و قابلیت کارکرد در زمان طولانی را دارد. این پمپ مناسب آبرسانی برای 5 طبقه 20  واحدی می باشد.

نکاتی پیرامون نصب و نگهداری پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا

کلیه پمپ های آبرسانی تحت فشار خانگی از تیپ سانتریفیوژ می باشند. بنابراین در راستای افزایش طول عمر پمپ های آبرسانی خانگی بهتر است به صورت افقی و صحیح و در مکان ثابت نصب شوند. همچنین استفاده از شیر صافی در ورودی پمپ جهت جلوگیری از ورود اجسام جامد موجود درآب به داخل پمپ، و نیز استفاده از شیر یکطرفه در خروجی پمپ به منظور پیشگیری از برگشت آب به پمپ، توصیه می گردد.

پمپ تحت فشار چهار اسب دو پروانه ابارا مدل CDA 4.00 T

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پمپ چهار اسب دو پروانه
CDA 4.00 T
ابارا
قطعات ایتالیایی مونتاژ ایران
4 اسب
11.4 m
m³ / min 67
باکالیت
استیل
چدن
" ½ 1
90 درجه سانتی گراد
7.5

محصولات مشابه