منبع پلاستیکی بیضی طبرستان

برای آگاهی از قیمت تماس بگیرید

  • ظرفیت 500 ال 5،000 لیتری
  • سه لایه (در صورت سفارش دو لایه و چهار لایه فوم دار نیز تولید می شود)
  • ضد جلبک

منبع پلاستیکی بیضی طبرستان

موجود

تولیدکننده
  • 500
  • 1000
  • 2000
  • 3000
  • 5000

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

مخزن پلاستیکی بیضی طبرستان

مخزن و منبع پلاستیکی طبرستان برای نگهداری آب آشامیدنی و مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. مخازن و منابع طبرستان می تواند جهت نگهداری آب آشامیدنی برای مدت طولانی بدون تغییر رنگ و بو و مزه آن به کار روند. کلیه مخزن ها و منبع های پلاستیکی طبرستان موجود در بازار سه لایه بوده و در صورت درخواست مشتری، به صورت دو لایه و چهار لایه فوم دار نیز قابل تولید می باشند. لایه فوم در مخازن فوم دار، سبب سبکی مخزن و جلوگیری از انتقال دما از طریق دیواره مخزن و ثابت ماندن دمای مایعات در داخل آن می شود. قسمتی از دیواره مخزن و منبع طبرستان به آسانی توسط گرد برهای نجاری قابل سوراخ نمودن بوده تا برای نصب اتصالات لوله کشی مورد استفاده قرار گیرد. لایه ضد نفوذ نورخورشید در مخازن سه و چهار لایه طبرستان، مانع از رشد جلبک ها در داخل آنها می شود. افزودنی های به کار رفته در مواد اولیه پلیمری مخازن ظبرستان، از آنها در برابر اشعه ماورای بنفش نور خورشید محافظت می کند. ریب های موجود روی بدنه منابع طبرستان، موجب افزایش استحکام و زیبایی آنها شده است. مخزن های بیضی طبرستان در ظرفیت های 500 الی 5،000 لیتری موجود می باشد. تمامی مخازن و منابع طبرستان به دلیل استفاده از مواد اولیه و رنگ های دارای گرید خوراکی، قابل استفاده در صنایع غذایی بوده و دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند. کلیه منبع های پلاستیکی طبرستان در صورت نصب و نگهداری اصولی، دارای 3 سال گارانتی می باشد.

منبع پلاستیکی بیضی طبرستان

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید. 

منبع ذخیره بهداشتی
طبرستان
ایران
3 سال گارانتی
ذخیره - پلاستیکی
500 الی 5000
پلیمر 3 لایه

محصولات مشابه