تصفیه هوا بلو ایر مدل Classic 203 Slim

89,240,000 ریال

97,000,000 ریال

Classic 203 Slim

  • حداکثر فضای پوشش دهی: 22 متر مربع
  • شاخص CADR بالا
  • دارای تکنولوژی HEPA silent
  • کم مصرف و دوستدار محیط زیست
  • کم صدا
  • دارای ضمانت تهویه نیا

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

 دستگاه تصفیه هوا بلو ایر مدل کلاسیک 203 اسلیم

هوای سالم و تمیز اولین و اساسی‌ترین نیاز هر انسان برای یک زندگی سالم است.برخلاف آنچه تصور می‌شود، هوای داخل خانه‌ها و ادارات از هوای بیرون تمیز تر نیست! آلاینده‌های گوناگون، دود حاصل از احتراق در اجاق گاز و آشپزی، نفوذ هوای آلوده بیرون به داخل و ...عواملی هستند که باعث آلودگی هوای داخل و محل زندگی و کار انسان‌ها می‌شوند. یکی از راه‌های نوین مقابله با این آلودگی‌ها استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا برای مصارف خانگی و اداری است. دستگاه‌های تصفیه هوای بلو ایر مدل کلاسیک ۲۰۳ با تکنولوژی روز و بسیار مدرن با چندین لایه فیلتر هوایی تمیز را برای فضای کار یا استراحت شما فراهم می‌کنند. دستگاه تصفیه هوا بلو ایر مدل کلاسیک ۲۰۳ برای فضایی با ۲۲ متر مربع مساحت هوای تصفیه شده مناسب را فراهم می کند.

بنر یک - تصفیه هوا بلو ایر مدل کلاسیک ۲۰۳

شاخص CADR (Clean Air Delivery Rate) بالا

شاخص CADR (Clean Air Delivery Rate) شاخصی است که برای تعیین میزان هوایی که یک دستگاه تصفیه می‌تواند در یک دقیقه تصفیه کند. این شاخص هر چقدر بالاتر باشد بهتر است. دستگاه‌ تصفیه هوای بلو ایر مدل کلاسیک ۲۰۳ دستگاهی است که در مقابل مدل‌های هم سایز خود شاخص CADR (Clean Air Delivery Rate) بالایی دارد.

فن‌آوری HEPASILENT

دستگاه‌ تصفیه هوای بلو ایر مدل کلاسیک ۲۰۳ دارای تکنولوژی HEPAsilent ابداع شده توسط بلو ایر است. در این تکنولوژی از ترکیبی از فیلترهای مکانیکی و الکترواستاتیکی استفاده می‌شوند. فیلتر HEPA استفاده شده در این دستگاه ۹۹.۹۷ درصد از ذرات ریز تا ۰.۱ میکرونی را جذب خود می‌کند. این میزان جذب حتی در پایین‌ترین میزان سرعت فن نیز انجام می‌شود. این فیلتر قارچ‌ها، کپک‌ها، ویروس‌ها، باکتری‌ها، گرده گیاهان، موی حیوانات، دوده، بوی پخت و پز و دود سیگار را جذب می‌کند.

بنر دوم - تصفیه هوا بلو ایر مدل کلاسیک ۲۰۳

دوستدار محیط زیست

شرکت بلو ایر در ساخت دستگاه تصفیه بلوایر کلاسیک ۲۰۳ از مواد دوستدار محیط زیست استفاده می‌کند تا در دراز مدت آسیبی برای محیط زیست نباشند.

زیبا، کم صدا و کم مصرف:

دستگاه تصفیه بلو ایر کلاسیک ۲۰۳ طراحی زیبایی دارد و براحتی می‌توان آن را در محیط‌های مختلف با دکورهای مختلف هماهنگ کرد. این دستگاه‌ها بسیار کم مصرف هستند و مصرف آن‌ها برابر یک لامپ است. در طراحی این دستگاه‌ها سعی شده است تا سطح صدا در پایین‌ترین سطح خود نگه داشته شود.

تصفیه هوا
Classic 203 Slim
بلو ایر
چین
۱۸ ماه ضمانت تهویه نیا
155
22
5 مرتبه
60 / 170
32 / 56
20 / 80
2
209*432*533
11

محصولات مشابه