پمپ تصفیه استخر لئو 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

پمپ تصفیه استخر لئو سری XPK

پمپ استخر لئو مدل سری XPK دارای بدنه ضد زنگ از جنس پلیمر مهندسی شده و مجهزبه استرینر است. پمپ استخر وظیفه به گردش در آوردن آب برای گذر از سیستم تصفیه را به عهده دارد. استرینر یا صافی نصب شده مانع از ورود اجسام بزرگ و حجیم مثل برگ و ... به سیستم تصفیه می شود. برای انتخاب پمپ باید به دبی آب مورد نظر، نوع فیلتر شنی و مس...

1

پمپ تصفیه استخر لئو سری XPK

پمپ استخر لئو مدل سری XPK دارای بدنه ضد زنگ از جنس پلیمر مهندسی شده و مجهزبه استرینر است. پمپ استخر وظیفه به گردش در آوردن آب برای گذر از سیستم تصفیه را به عهده دارد. استرینر یا صافی نصب شده مانع از ورود اجسام بزرگ و حجیم مثل برگ و ... به سیستم تصفیه می شود. برای انتخاب پمپ باید به دبی آب مورد نظر، نوع فیلتر شنی و مسیر گردش آب توجه داشت. برای جلوگیری از خوردگی در پروانه و بدنه پمپ، سفت پمپ از استیل ضد زنگ 304  پروانه از جنس پلیمر مهندسی شده PPO است. پمپ های استخری لئو برای تصفیه و سیرکوله سیستم گرمایش آب استخر و جکوزی مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های دیگر پمپ تصفیه استخر لئو مدل XPK

  • بلبرینگ محصول کمپانی C&U
  • بدنه کاملا ضد زنگ
  • کم مصرف
  • کم صدا
  • آبدهی پر قدرت

اکنون در لئو تهویه می توانید پمپ های استخری لئو سری XKP را مشاهده و مقایسه کرده و درخواست خرید نمایید. این سری از پمپ ها دارای آبدهی از ۳ تا ۳۰ متر مکعب در ساعت و ارتقاع آبدهی از ۱۰ تا ۸۱ متر ممی باشند و برای استخر ها  جکوزی های کوچک و عمومی کاربرد دارند. همچنین از این دسته پمپ ها در سیستم تصفیه آب های آلوده حاوی درصد پایین مواد جامد و فواره های شهری و چشمه ها می توان استفاده کرد.

پمپ -

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سازنده