پمپ سیرکولاتور داب 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

پمپ های سیرکولاتور DAB

برای بیش از ۴۰ سال است که داب یکی از بازیگران اصلی در زمینه ارایه تکنولوژی برای استفاده بهینه و مدیریت در زمینه مهم ترین منبع حیات یعنی آب است. داب تلاش می کند راه حل هایی مبتنی بر راندمان بالا و آینده نگری ارایه کند. داب هدف خود را مصرف بهینه انرژی و آب در ساختمان مسکونی و  شهر و همچنین سیستم کشاورزی و آبیاری می دان...

1

پمپ های سیرکولاتور DAB

برای بیش از ۴۰ سال است که داب یکی از بازیگران اصلی در زمینه ارایه تکنولوژی برای استفاده بهینه و مدیریت در زمینه مهم ترین منبع حیات یعنی آب است. داب تلاش می کند راه حل هایی مبتنی بر راندمان بالا و آینده نگری ارایه کند. داب هدف خود را مصرف بهینه انرژی و آب در ساختمان مسکونی و  شهر و همچنین سیستم کشاورزی و آبیاری می داند. ارایه راه حل های ساده با راندمان بالا بهترین نوآوری است. داب محصولات خود را در زمینه پروژه های مسکونی، اداری - تجاری و همین طور در بخش کشاورزی ارایه می کند.

پروژه های مسکونی:

داب محصولات متنوعی از جمله پمپ های سیرکولاتور مورد استفاده در سیستم های گرمایشی و سرمایش، پمپ های تقویت فشار، پمپ های کف کش و فاضلابی، پمپ های مورد استفاده در سیستم های آبیاری و همچنین پمپ های مورد استفاده در استخر و جکوزی را ارایه می کند.

پروژه های اداری - تجاری:

داب محصولات متنوعی از جمله پمپ های سیرکولاتور مورد استفاده در سیستم های گرمایشی و سرمایش در ظرفیت های بالا، پمپ های تقویت فشار، پمپ های کف کش و فاضلابی، پمپ های مورد استفاده در سیستم های آتشنشانی و اطفا حریق را ارایه می کند.

پروژه های کشاورژی و آبیاری:

داب پمپ های متنوعی از جمله پمپ های مورد استفاده در استخراج آب از چاه، پمپ های انتقال آب و آبیاری را با راندمان و تکنولوژی بالا ارایه می کند.

داب به آینده پایبند است. اکنون می توانید در لیو تهویه محصولات داب را مشاهده و ثبت سفارش کنید.

بنر ۱- داب

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سازنده
    قیمت
    کانکشن ورودی و خروجی (DN/inch)