پمپ سیرکولاتور ویلو 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

شرکت ویلو Wilo آلمان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع و نیز سیستم‌های آب و فاضلاب در جهان است که در بخش گرمایش، تهویه مطبوع و سرمایش از مهم ترین رهبران بازار است. ویلو در سال ۱۸۷۲ در شهر دورتموند آلمان تاسیس شده و با بیش از 140 سال سابقه در 50 کشور دنیا حضور مستقیم دارد. ویلو هم...

1

شرکت ویلو Wilo آلمان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع و نیز سیستم‌های آب و فاضلاب در جهان است که در بخش گرمایش، تهویه مطبوع و سرمایش از مهم ترین رهبران بازار است. ویلو در سال ۱۸۷۲ در شهر دورتموند آلمان تاسیس شده و با بیش از 140 سال سابقه در 50 کشور دنیا حضور مستقیم دارد. ویلو هم‌اکنون بیش از 15 هزار مدل پمپ را در 15 کارخانه در سراسر دنیا تولید می‌کند.
ویلو تمرکزی جدی بر تحقیق و توسعه دارد و یک ارایه کننده راه حل یا سیستم است و پا را بسیار فراتر از یک تولید کننده محصول گذاشته است. راه حل های ویلو امروزه در بازار جهانی پمپ مترادف پیشرفته ترین راه حل است. و اینگونه است که ویلو خود را “پیشگام برای شما” می داند.

پمپ سیرکولاتور ویلو - بنر

پمپ سیرکولاتور وسیله ای است که انرژی هدر رفته آب در یک چرخه بسته را جبران می کند تا آب دوباره به حرکت افتاده و وظیه خود (که عمدتا انتقال حرارت) است را انجام دهد. بعد از اختراع موتورهای الکتریکی بسته ساخت چنین وسیله ای ممکن شد. مهندس ویلهلم اوپلند در سال 1929 یک شتابدهنده آب ساخت که پروانه آن در یک زانویی قرار گرفته بود. این اولین پمپ سیرکولاتور جهان بود. پمپ های سیرکولاتور عمدتا در سیستم های گرمایشی و سرمایشی در سایزهای بسیار کوچک (پمپ پکیج) تا سایزهای بسیار بزرگ (پمپ موتورخانه یک برج چند صد واحدی) استفاده می شوند. علاوه بر آن پمپ های سیرکولاتور در سیستم های صنعتی و شیمیایی و سیستم های شستشوی صنعتی نیز بکار برده می شوند. ویلو در رده های مختلفی پمپ های سیرکولاتور را تولید و روانه بازار کرده است. پمپ های سیرکولاتور خطی چند سرعته، پمپ های سیرکولاتور خطی هوشمند، پمپ های سیرکولاتور زمینی کوپله مستقیم و پمپ های طبقاتی از جمله این پمپ ها هستند. اکنون در ليو تهویه می توانید اطلاعات کامل پمپ های ویلو را مشاهد کرده و ثبت سفارش نمایید.

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    موجود بودن
    سازنده
    کانکشن ورودی و خروجی (DN/inch)