داکت اسپلیت AUX 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

در این قسمت شما میتوانید داکت اسپیلت های AUX را در دو مدل ساده و اینورتر در ظرفیت های 18000، 24000، 36000، 48000 و 60000 بررسی و خرید نمایید.

داکت اسپلیت های آکس AUX با برخورداری از کمپرسور اسکرال دور ثابت (on/off) و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی B می باشد. داکت اسپلیت های آکس AUX با برخورداری از Heat Pump دارای عملکرد سرد و گرم بوده و علاوه بر...

1

در این قسمت شما میتوانید داکت اسپیلت های AUX را در دو مدل ساده و اینورتر در ظرفیت های 18000، 24000، 36000، 48000 و 60000 بررسی و خرید نمایید.

داکت اسپلیت های آکس AUX با برخورداری از کمپرسور اسکرال دور ثابت (on/off) و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی B می باشد. داکت اسپلیت های آکس AUX با برخورداری از Heat Pump دارای عملکرد سرد و گرم بوده و علاوه بر آن امکان اتصال به کویل آبگرم را نیز دارا می باشد. از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت های آکس AUX می توان به امکان اتصال به کانال برگشت و نیز امکان اتصال به کانال هوای تازه (به میزان 25% حجم کل هوای مورد تهویه) اشاره نمود. 

داکت اسپلیت دور ثابت آکس AUX دارای کمپرسورهای تیپ T3 بوده و علاوه بر مناطق آب و هوایی معتدل، برای استفاده در مناطق آب و هوایی گرمسیری نیز مناسب می باشد. داکت اسپلیت آکس AUX در ظرفیت 24 هزار تکفاز بوده و مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 100 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر60 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 40 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود). کلیه مدل های کولر گازی و داکت اسپلیت آکس AUX دارای ضمانت نامه اطلس تهویه پارس شامل 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد.

 بنر داکت اسپلیت آکس AUX

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت
  نوع عملکرد
  نوع مبرد
  تغییر دهنده دور موتور (کیت اینورتر)
  ظرفیت اسمی (تناژ تبرید)