اسپیلت ایستاده جی پلاس 

لیست مقایسه محصولات

انصراف

شما می توانید در لئو تهویه، اسپلیت ایستاده جی پلاس را با گارانتی اصلی (گلدیران) تهیه نمایید. کولرهای گازی جی پلاس با ضمانت نامه گلدیران دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات می باشد.

کولر گازی و اسپلیت ایستاده جی پلاس در ظرفیت 48000 BTU/hr دارای عملکرد سرد و گرم و با برق مصرفی سه فاز می باشد. گاز مبرد مورد استفاده در کولر گازی و ا...

1

شما می توانید در لئو تهویه، اسپلیت ایستاده جی پلاس را با گارانتی اصلی (گلدیران) تهیه نمایید. کولرهای گازی جی پلاس با ضمانت نامه گلدیران دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات می باشد.

کولر گازی و اسپلیت ایستاده جی پلاس در ظرفیت 48000 BTU/hr دارای عملکرد سرد و گرم و با برق مصرفی سه فاز می باشد. گاز مبرد مورد استفاده در کولر گازی و اسپلیت ایستاده 48000 جی پلاس از نوع R410a بوده که علاوه بر سازگاری با محیط زیست، مصرف برق دستگاه را در قیاس با مبرد R22 کاهش می دهد. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی و اسپلیت 48000 جی پلاس از نوع روتاری T3 بوده که با قابلیت کارکرد تا دمای محیطی 55 درجه سانتیگراد، این دستگاه را برای استفاده در مناطق گرمسیری و حاره ای نیز مناسب می گرداند. کندانسور و اواپراتور کولر گازی و اسپلیت ایستاده 48000 جی پلاس دارای فین های طلایی بوده که موجب افزایش عمر مفید دستگاه و نیز تبادل حرارتی بهتر و راندمان بالاتر این این دستگاه می شود. یونیت داخلی کولر گازی و اسپلیت ایستاده جی پلاس دارای دمپرهای چهار طرفه بوده که توزیع باد در جهت چپ و راست به صورت اتوماتیک و در جهات بالا و پایین به صورت دستی تنظیم می شود. همچنین با استفاده از بلور فن قوی در یونیت داخلی کولر گازی و اسپلیت ایستاده 48000 جی پلاس، این دستگاه قادر به پرتاب باد تا شعاع 20 متری می باشد. کولر گازی و اسپلیت ایستاده 48000 جی پلاس مجهز به سیستم شروع بکار مجدد خودکار و فیلترهای چندگانه گاک کننده هوا بوده و دارای سرویس و نگه داری آسان می باشد. کولر گازی و اسپلیت ایستاده 48000 جی پلاس دارای ضمانت نامه گلدیران بوده که شامل 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد.

بنر کولرگازی ایستاده جی پلاس

شما می توانید در این صفحه تصاویر، مشخصات فنی و قیمت به روز رسانی شده انواع اسپلیت های ایستاده جی پلاس را در مدل ها و ظرفیت های مختلف مشاهده نمایید، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به کالایی که به دنبال آن هستید، اقدام به خرید نمایید.

3
بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت
  ظرفیت اسمی (BTU/hr)
  نوع عملکرد
  نوع مبرد
  تغییر دهنده دور موتور (کیت اینورتر)
  موقعیت نصب یونیت داخلی