پکیج 30000 آریستون مدل GENUS EVO

ariston genus evo 30 ff

  • دو مبدل
  • فن دار
  • دیجیتال
  • 2 سال گارانتی

پکیج 30000 آریستون مدل GENUS EVO پکیج 30000 آریستون مدل GENUS EVO

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

پکیج 30000 هزار آریستون مدل جنوس

پکیج 30 هزار آریستون مدل جنوس دارای مکانیسم دیجیتال، دو مبدل حرارتی و دارای فن خروجی دودکش می باشد. کاربرد فن در پکیج های گرمایشی برای هدایت دود ناشی از احتراق از مجرای دودکش به سمت بیرون می باشد. چنانچه مسیر دودکش به صورت کاملا عمودی نباشد و یا قطر دودکش تعبیه شده در داخل ساختمان کمتر از 15 سانتی متر باشد و یا طول این دودکش کمتر از 2 متر باشد، باید حتما از دستگاه فن دار استفاده نمود. همچنین در صورت نصب پکیج در بالکن و یا هر فضای باز دیگر، استفاده از پکیج فن دار الزامی می باشد. به علت افزایش تقاضا برای پکیج های فن دار، مدل های بدون فن به صورت محدود از سوی کارخانه به بازار عرضه می شوند. به طور کلی پکیج GENUS EVO 30 آریستون با ظرفیت گرمایشی 30 کیلو وات مناسب برای استفاده در واحد هایی با مساحت کمتر از 250 متر مربع می باشد.

هیدرولیک های پکیج آریستون

هیدرولیک های رفت و برگشت محصولات قدیمی آریستون از جنس برنج ساخته شده بود. اما به دلیل معایب و نواقص عمده ای که در آن وجود داشت، واحد تحقیقات و توسعه کمپانی آریستون موفق گردید با تغییر جنس مواد در هیدرولیک ها، مشکلات عمده آن را حل نماید. هیدرولیک های نسل جدید محصولات گرمایشی آریستون از جنس کامپوزیت ساخته شده است.

تکنولوژی پکیج های غیر چگالشی

تکنولوژی برتر آریستون به منظور بهینه سازی در مصرف انرژی و کاهش دی اکسید کربن تولیدی در جهان، لقب دوشتدار محیط زیست را به خود اختصاص داده است. راندمان نسل جدید پکیج های غیر چگالشی آریستون بیش از 93 % بوده که همین امر باعث 15 % صرفه جویی در مصرف برق و گاز نسبت به پکیج های نسل قدیمی تر می باشد.

سنسور اثر هال و برد کنترل اسمارت

این سنسور به منطور تنظیم سرعت چرخش فن با توجه به اندازه شعله، در روی فن تعبیه شده است. که در زمان کم بودن اندازه شعله، سرعت فن کم و در زمان زیاد بودن اندازه شعله سرعت آن زیاد می شود؛ که این امر در نهایت کاهش مصرف برق را به دنبال خواهد داشت.

استفاده از رابط آنتی کندانس

در پکیج های قدیمی، زمان تخلیه محصولات احتراق ، درصدی از قطرات آب از طریق رابط پلاستیکی وارد پرشر سوئیچ هوا می گردد و طول عمر این قطعه را کاهش می دهد. آریستون با تعبیه یک آکومولاتور از ورود قطرات آب به داخل پرشر سوئیچ هوا جلوگیری کرده و این طراحی در نهایت طول عمر پرشر سوئیچ را افزایش می دهد.

پکیج 30000 آریستون مدل GENUS EVO

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پکیج گرمایشی
genus evo 30 ff
آریستون
ایتالیا
2 سال گارانتی + نصب رایگان (ضمانت نامه آرون)
315×400×770
32
دیواری
32000
29.5
28.7
93.1
90
60
3/4
1/2
3/4

محصولات مشابه