پمپ سیرکولاتور گراندفوس مدل UPS 32-100

برای آگاهی از قیمت تماس بگیرید

UPS 32 - 100

 • سری UPS 100
 • کانکشن " ¼ 1، اتصال مهره ماسوره
 • سه سرعته
 • 2 سال گارانتی (ضمانت نامه آبتین)

  لوگو آبتین UPS 32 - 100

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

پمپ سیرکوله گراندفوس مدل UPS 32- 100

گراندفوس یک برند دانمارکی در زمینه تولید انواع پمپ بوده که دارای چندین کارخانه در سراسر اروپا می باشد. پمپ های سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100 موجود در بازار ایران عموما ساخت کارخانه گراندفوس واقع در کشور صربستان می باشد. این گروه از پمپ های سيرکولاتور گراندفوس، سه سرعته بوده و دارای سوئیچ قطع حرارتی در استاتور می باشد. پمپ گراندفوس مدل UPS 32-100 یک پمپ گردش آب (سیرکولاتور) خطی (عمودی) تک فاز با کانکشن ¼1 اینچ بوده و اتصال آن به لوله از طریق مهره ماسوره می باشد. پمپ گراندفوس مدل UPS 32-100 دارای ماکزیمم توان 345 وات، ماکزیمم هد 9.8 متر ستون آب و ماکزیمم دبی 13.52 متر مکعب در ساعت می باشد. پمپ گراندفوس مدل UPS 32-100 قادر به سیرکولاسیون سیالاتی با دمای 2+ الی 110+ درجه سانتیگراد بوده و جنس پروانه آن نوریل می باشد. حداکثر فشار کاری آن Bar 10 و کلاس حفاظتی الکتروموتور IP X4D است؛ در ضمن کلاس عایق بندی الکتروموتور F or H می باشد. کلیه پمپ های سیرکولاتور گراندفوس که در سایت فروشگاهی لئو تهویه عرضه می شوند با ضمانت نامه آبتین و دارای دو سال گارانتی می باشد.

در ادامه، برای انتقال بهتر اطلاعات مندرج در این کاتالوگ آنلاین، لازم است تا به بیان مفاهیم برخی از اصطلاحات رایج در مورد پمپ ها بپردازیم:

پمپ گردش آب (سیرکولاسیون):

circulation به معنی جریان و چرخه می باشد و به پمپ هایی که آب را در یک سیکل یا مدار بسته به گردش درمی آورند در اصطلاح پمپ سیرکولاتور یا پمپ سیرکوله گفته می شود.

پمپ خطی (عمودی):

به پمپ هایی که دهانه ورودی و خروجی آن نسبت به یکدیگر در زاویه 180 درجه و در یک خط قرار گرفته باشد پمپ خطی گفته می شود. از آنجا که این نوع پمپ ها معمولا عمود بر لوله نصب می شوند، به آن پمپ عمودی نیز گفته می شود.

پمپ خطی UPS 32 - 100پمپ طبقاتی UPS 32 - 100

پمپ برگشت آبگرم:

برای جلوگیری از اتلاف آب، لوله کشی توزیع آب گرم مصرفی باید دارای لوله برگشت بوده تا آب گرم مصرفی همواره در گردش باشد و دمای آب گرم خروجی به هنگام باز کردن شیرهای برداشت آب، کمتر از دمای مطلوب نباشد. در صورتی که طول خط لوله توزیع آب گرم مصرفی، از آب گرمکن تا دورترین شیر خروجی بیش از 30 متر باشد، باید با کمک لوله برگشت و تعبیه پمپ برگشت، دمای آب گرم مصرفی داخل لوله را حفظ نمود.

پمپ آب گرم:

چنانچه در داخل موتورخانه ساختمان، برای تامین آب گرم بهداشتی از منابع دوجداره یا کوئلدار و یا مبدل های حرارتی  استفاده می شود لازم است برای سیرکولاسیون آب گرم دیگ در آنها از پمپ آب گرم جداگانه ای استفاده شود.

از پمپ های سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100 می توان هم برای سیرکولاسیون رادیاتورها، هم برگشت آب گرم و هم سیرکولاسیون منابع آبگرم و مبدل های حرارتی استفاده نمود

سایر ویژگی های پمپ گراندفوس مدل UPS 25-40:

 • دارای قابلیت کارکرد به صورت مداوم
 • بی صدا
 • کم مصرف
 • تکفاز
 • نصب آسان
 • عدم نیاز به روغنکاری دوره ای
 • عمر طولانی
 • قابلیت سیرکولاسیون و جابه جایی سیالاتی نظیر مایعات رقیق و غیر خورنده و فاقد ذرات جامد

نمودار هد و دبی پمپ های سیرکولاتور گراندفوس UPS 32 - 100

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

 • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
 • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پمپ سیرکولاتور
UPS 32 - 100
گراندفوس
صربستان
2 سال گارانتی (ضمانت نامه آبتین)
1Ph / 50 Hz / 220 V
A
345 (سرعت 3)
8.48 / 12.11 / 13.52
8.72 / 9.59 / 9.80
" ¼ 1
1.52 (سرعت 3)
X4D

محصولات مشابه