پمپ آب خانگی 1 اسب جتی ابارا

45,410,000 ریال

47,800,000 ریال

AGA 1.00 M

  • مناسب برای استفاده در چهار طبقه تک واحدی
  • توان: 1 HP
  • حداکثر دبی: 3.6 m³/min
  • حداکثر هد: 52.5 m
  • کانکشن: 1 inc
  • پروانه باکالیت
  • سری IR (قطعات ایتالیایی مونتاژ ایران)

پمپ آب خانگی ۱ اسب جتی ابارا

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

پمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 M

پمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 M با توان 1 اسب، قادر به ایجاد فشار آب تا ارتفاع (هد) حداکثر 52.5 متر و آبدهی (دبی) 3.6 متر مکعب در دقیقه می باشد.پپمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 M از جنس باکالیت بوده و دارای شفت استیل می باشد. همچنین، پمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 M قابلیت عملکرد با سیال آب تا دمای 90 درجه سانتی گراد را دارد. پمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 M مجهز به سنسور حراراتی بوده که در زمان قطعی آب و یا ایجاد گرمای زیاد در موتور بصورت خودکار پمپ را خاموش می کند. پمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 Mدارای عملکرد دائم کار بوده و قابلیت کارکرد در زمان طولانی را دارد. این پمپ مناسب آبرسانی برای 4 طبقه تک واحدی می باشد.

نکاتی پیرامون نصب و نگهداری پمپ تحت فشار 1 اسب جتی ابارا

کلیه پمپ های آبرسانی تحت فشار خانگی از تیپ سانتریفیوژ می باشند. بنابراین در راستای افزایش طول عمر پمپ های آبرسانی خانگی بهتر است به صورت افقی و صحیح و در مکان ثابت نصب شوند. همچنین استفاده از شیر صافی در ورودی پمپ جهت جلوگیری از ورود اجسام جامد موجود درآب به داخل پمپ، و نیز استفاده از شیر یکطرفه در خروجی پمپ به منظور پیشگیری از برگشت آب به پمپ، توصیه می گردد.

پمپ تحت فشار یک اسب جتی ابارا مدل AGA 1.00 M

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پمپ جتی یک اسب
AGA 1.00 M
ابارا
ایران
1 اسب
3.6 m
m³ / min 47.5
باکالیت
استیل
چدن
"1
40 درجه سانتی گراد
5.5

محصولات مشابه