پمپ آب خانگی 1 اسب بشقابی ابارا

44,450,500 ریال

46,790,000 ریال

CMA 1.00 M

  • مناسب برای استفاده در دو واحد مسطح یا دو طبقه تک واحدی
  • توان: 1 HP
  • حداکثر دبی: 5.4 m³/min
  • حداکثر هد: 33 m
  • کانکشن: 1 inc
  • سری IR (قطعات ایتالیایی مونتاژ ایران)

پمپ آب خانگی ۱ اسب بشقابی ابارا

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

پمپ تحت فشار یک اسب بشقابی ابارا مدل CMA 1.00 M

پمپ تحت فشار یک اسب بشقابی ابارا مدل CMA 1.00 M با توان 1 اسب، قادر به ایجاد فشار آب تا ارتفاع (هد) حداکثر 33 متر و آبدهی (دبی) 5.4 متر مکعب در دقیقه می باشد . پروانه پمپ تحت فشار یک اسب بشقابی ابارا مدل CMA 1.00 M از جنس باکالیت بوده و دارای شفت استیل می باشد. همچنین، پمپ بشقابی یک اسب ابارا قابلیت عملکرد با سیال آب تا دمای 90 درجه سانتی گراد را دارد. پمپ بشقابی یک اسب ابارا مجهز به سنسور حراراتی بوده که در زمان قطعی آب و یا ایجاد گرمای زیاد در موتور بصورت خودکار پمپ را خاموش می کند. پمپ بشقابی یک اسب ابارا دارای عملکرد دائم کار بوده و قابلیت کارکرد در زمان طولانی را دارد. این پمپ برای تامین فشار آب دو واحد طراحی شده و  مناسب برای آبرسانی به دو واحد همسطح یا دو طبقه تک واحدی می باشد.

نکاتی پیرامون نصب و نگهداری پمپ تحت فشار یک اسب بشقابی ابارا

کلیه پمپ های آبرسانی تحت فشار خانگی از تیپ سانتریفیوژ می باشند. بنابراین در راستای افزایش طول عمر پمپ های آبرسانی خانگی بهتر است به صورت افقی و صحیح و در مکان ثابت نصب شوند. همچنین استفاده از شیر صافی در ورودی پمپ جهت جلوگیری از ورود اجسام جامد موجود درآب به داخل پمپ، و نیز استفاده از شیر یکطرفه در خروجی پمپ به منظور پیشگیری از برگشت آب به پمپ، توصیه می گردد.

پمپ تحت فشار یک اسب بشقابی ابارا مدل CMA 1.00 M

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

پمپ تحت فشار 1 اسب بشقابی
CMA 1.00M
ابارا
قطعات ایتالیایی مونتاژ ایران
1 اسب
6 m
m³ / min34.5
باکالیت
استیل
چدن
"1
40 درجه سانتی گراد
6.2

محصولات مشابه