کوره هوای گرم 300000 کیلو کالری نیرو تهویه البرز

  • قابلیت اتصال به مشعل گازی و گازوئیلی
  • توان حرارتی 300000 کیلو کالری درساعت
  • قابلیت پرتاب باد هم از طریق دمپر و هم اتصال به کانال

کوره هوای گرم 300000 کیلو کالری نیرو تهویه البرز

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز مدل KHG - 300

کوره هوای گرم نوعی سیستم گرمایشی صنعتی می باشد که برای تأمین گرمایش مورد نیاز اماکن تجاری و صنعتی مانند سوله ها، کارگاه ها، رستوران، سالن های اداری و ورزشی، مرغداری، گلخانه و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد. در بخاری های صنعتی معمولی، شعله باعث گرم شدن بدنه دستگاه شده و سپس این گرما از بدنه بخاری به محیط اطراف منتقل می شود. اما کوره های هوای گرم مجهز به فن بوده که با پرتاب هوای گرم شعله در محیط، ضمن افزایش راندمان دستگاه، باعث گرمایش سریع تر و یکنواخت تر در محیط می شود. کوره های هوای گرم نیرو تهویه البرز این قابلیت را دارند که هم در محیط داخلی نصب شده و هدایت جریان هوا توسط دمپر صورت گیرد، و یا در خارج سالن نصب شده و جریان هوای گرم توسط کانال به سالن منتقل شود؛ طول این کانال تا 10 متر می تواند باشد. کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز با راندمان حراراتی بالای  80 % از بازده انرژی مناسبی برخوردار می باشند. این سری از هیتر های نیرو تهویه البرز دارای محفظه احتراق از جنس استنلس استیل بوده و همراه با مشعل ارائه می شوند. کوره های هوای گرم نیرو تهویه البرز قابل اتصال و ارائه با انواع مشعل های گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز می باشد. هیتر های نیرو تهویه البرز قابلیت اتصال به ترموستات را داشته علاوه بر تنظیم دقیق تر دمای محیط، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز با برخورداری از سیستم فن - لیمیت کنترل، از ایمنی بالایی برخوردار است. کوره هوای هوای گرم نیرو تهویه البرز همچنین دارای فن سانتریفیوژ با عملکرد بالا و صدای کم می باشد. کوره هوای گرم انرژی مدل KHG - 300 با توان حرارتی 300000 کیلو کالری در ساعت قابلیت گرمایش فضای 6500 متر مکعب را دارا می باشد.

کوره هوای گرم 300000 کیلو کالری نیرو تهویه البرز

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

کوره هوای گرم
KHG - 300
نیرو تهویه البرز
ایران
یکسال گارانتی + 10 سال خدمات پس از فروش
380V / 50Hz / 3 Ph
2500*1980*1280
300000
گاز: 37 متر مکعب در ساعت گازوئیل: 30 لیتر در ساعت
6500
630

براي ده هزار متر مربع گلخانه،. شماره تماس٠٩١٧١٣٢٠٢١٥

محصولات مشابه