کوره هوای گرم 80000 کیلو کالری نیرو تهویه البرز

KHG - 80

  • قابلیت اتصال به مشعل گازی و گازوئیلی
  • توان حرارتی 80000 کیلو کالری درساعت
  • قابلیت پرتاب باد هم از طریق دمپر و هم اتصال به کانال

کوره هوای گرم 80000 کیلو کالری نیرو تهویه البرز

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز مدل KHG - 80

کوره هوای گرم نوعی سیستم گرمایشی صنعتی می باشد که برای تأمین گرمایش مورد نیاز اماکن تجاری و صنعتی مانند سوله ها، کارگاه ها، رستوران، سالن های اداری و ورزشی، مرغداری، گلخانه و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد. در بخاری های صنعتی معمولی، شعله باعث گرم شدن بدنه دستگاه شده و سپس این گرما از بدنه بخاری به محیط اطراف منتقل می شود. اما کوره های هوای گرم مجهز به فن بوده که با پرتاب هوای گرم شعله در محیط، ضمن افزایش راندمان دستگاه، باعث گرمایش سریع تر و یکنواخت تر در محیط می شود. کوره های هوای گرم نیرو تهویه البرز این قابلیت را دارند که هم در محیط داخلی نصب شده و هدایت جریان هوا توسط دمپر صورت گیرد، و یا در خارج سالن نصب شده و جریان هوای گرم توسط کانال به سالن منتقل شود؛ طول این کانال تا 10 متر می تواند باشد. کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز با راندمان حراراتی بالای  80 % از بازده انرژی مناسبی برخوردار می باشند. این سری از هیتر های نیرو تهویه البرز دارای محفظه احتراق از جنس استنلس استیل بوده و همراه با مشعل ارائه می شوند. کوره های هوای گرم نیرو تهویه البرز قابل اتصال و ارائه با انواع مشعل های گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز می باشد. هیتر های نیرو تهویه البرز قابلیت اتصال به ترموستات را داشته علاوه بر تنظیم دقیق تر دمای محیط، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. کوره هوای گرم نیرو تهویه البرز با برخورداری از سیستم فن - لیمیت کنترل، از ایمنی بالایی برخوردار است. کوره هوای هوای گرم نیرو تهویه البرز همچنین دارای فن سانتریفیوژ با عملکرد بالا و صدای کم می باشد. کوره هوای گرم انرژی مدل KHG - 80 با توان حرارتی 80000 کیلو کالری در ساعت قابلیت گرمایش فضای 1600  متر مکعب را دارا می باشد.

کوره هوای گرم 80000 کیلو کالری نیرو تهویه البرز

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

کوره هوای گرم
KHG - 80
نیرو تهویه البرز
ایران
یکسال گارانتی + 10 سال خدمات پس از فروش
220V / 50Hz / 1 Ph
1850*850*760
80000
8 متر مکعب در ساعت
1600
181

محصولات مشابه