مشعل سه گانه سوز مادولار گرم ایران مدل GNT 4200 M

GNT 4200 M

 • نوع سوخت: گاز ، گازوئیل ، مازوت
 • ظرفیت حرارتی: 2.500,000 الی 11.800.000 کیلوکالری در ساعت
 • یکسال گارانتی، 10 سال خدمات پس از فروش

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

مشعل سه گانه سوز مدولیتینگ گرم ایران مدل GNT 4200 M

مشعل های سه گانه سوز گرم ایران بر اساس نوع کاربرد، دارای تنوع گسترده ای در ظرفیت حرارتی از 180،000 الی 6،200،000 کیلو کالری در ساعت می باشد. مشعل های گرم ایران در ظرفیت های بالاتر از 400،000 کیلو کالری دارای نازل دو مرحله ای بوده و در ظرفیت های بالاتر از 800،000 کیلو کالری دارای تابلو کنترل (شامل کلید فیوز، کنتاکتور، بی متال، رله کنترل، لامپهای سیگنال و تجهیزات مربوطه) می باشند. دمپر مشعل های گرم ایران در مدل های با ظرفیت کمتر از 600،000 kCal/hr بصورت دستی بوده و در ظرفیت های بالاتر از این، بصورت اتوماتیک می باشد. برق مصرفی الکتروموتور مشعل گرم ایران گازی تا ظرفیت ۴۰۰ هزار کیلوکالری به صورت تکفاز و از ۴۰۰ هزار به بالا به سه فاز می باشد. تمامی مشعل های رادیاتور ایران دارای گواهینامه استاندارد ایران بوده و دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نحوه عملکرد مشعل های سه گانه سوز گرم ایران

سیکل گاز:

مشعل گازسوز برای احتراق توسط گاز طبیعی طراحی شده‌ است. گاز لازم برای شعله افروزی در این مشعل‌ها پس از عبور از فیلتر گاز، توسط شیر برقی کنترل شده و هوای لازم برای احتراق آنها نیز توسط یک دمنده که بر روی محور موتور تعبیه شده تأمین می‌گردد. دبی هوای ورودی توسط دمپر هوایی که در بدنه مشعل نصب شده است، براساس ظرفیت مشعل بصورت دستی یا اتومات کنترل می شود. جریان گاز پس از عبور از فیلتر با هوای احتراق مخلوط شده و آماده شعله افروزی می شود. اگر فشار هوا یا گاز از حد مجاز کمتر و یا بیشتر شود، سنسورهای فشار به کار رفته در سیستم کنترلی مشعل به وسیله پرشر سوئیچ های هوا و گاز از طریق فرمان رله، مشعل را خاموش می نمایند.

سیکل گازوئیل و مازوت:

مشعل گازوئیل سوز برای احتراق توسط گازوئیل طراحی شده‌ است. سوخت لازم برای شعله افروزی در این مشعل‌ها پس از عبور از فیلتر گازوئیل، توسط شیر برقی کنترل شده و هوای لازم برای احتراق آنها نیز توسط یک دمنده که بر روی محور موتور تعبیه شده تأمین می‌گردد. دبی هوای ورودی توسط دمپر هوایی که در بدنه مشعل نصب شده است، براساس ظرفیت مشعل بصورت دستی یا اتومات کنترل می شود. جریان گازوئیل پس از عبور از فیلتر با هوای احتراق مخلوط شده و آماده شعله افروزی می شود.

ابعاد ظاهری:

مشعل سه گانه سوز مادولار گرم ایران مدل GNT4200m

نحوه عملکرد مشعل های سه گانه سوز مادولار گرم ایران

مشعل های مادولیتینگ، مشعل های دارای احتراق پیوسته بوده که در دیگ های با ظرفیت حرارتی بالا یا برای کارهای معین مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع از مشعل ها، تنظیم درجه حرارت اهمیت ویژه ای دارد و ظرفیت مشعل باید به طریق پیوسته تنظیم شود. بدین معنی که تعویض از مرحله احتراق یک به دو و معکوس آن، نباید یکباره انجام گیرد؛ بلکه سوئیچ بین مراحل احتراق یک و دو بایستی به صورت تدریجی انجام شود و در این حین به طور پیوسته در هر لحظه فقط همان قدر سوخت مصرف می شود. از ویژگی های مشعل های مادولار گرم ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برخورداری از سیستم هوشمند PLC جهت کنترل نسبت سوخت و هوا
 • پایداری بهتر شعله
 • امکان اتصال به سیستم هوشمند BMS و کنترل از راه دور
 • احتراق بهینه تر
 • مصرف سوخت کمتر
 • راندمان بالاتر
 • آلایندگی زیست محیطی کمتر

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

 • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
 • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

مشعل
GNT 4200 M
گرم ایران
ایران
یکسال گارانتی + 10 سال خدمات پس از فروش
چندگانه سوز
بیش از 5،000،000 کیلو کالری
مدولیتینگ
MOTOGEN /32 kw /3-2800
HONEYWELL- SUNITEC -LANDISLFL106535
2UENDTRAFO
ASCO 1/4" - 32 BAR -18W
SUNTEC TA2

محصولات مشابه