مبدل حرارتی 400 لیتری کامر

42,000,000 ریال

FS1514-45

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی کامر مدل FS1514-45

مبدل حرارتی (Heat Exchanger) وسیله ای است که برای انتقال بهینه حرارت از یک سیال به سیال دیگر مورد استفاده قرار می گردد. مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی (Brazed Plate Heat Exchanger) نسل جدیدی از مبدل ها هستند که استفاده از آن ها در سال های اخیر به دلیل مزایای متعدد آن ها نظیر حجم و وزن کم، بازده بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و قیمت مناسب، مورد توجه قرار گرفته است. این مبدل های حرارتی با استفاده از تعداد زیادی صفحات فلزی نازک، موجب تبادل حرارتی بین سیال گرم و سرد می‌شود. صفحات موج دار موجب چنان جریان متلاطمی می گردد که این جریان باعث کاهش رسوب گیری در این نوع مبدل ها می شود. طراحی خاص اين مبدل ها به گونه ای است که حداکثر ميزان سطح حرارتی که موثرترين عامل در بازده حرارتی يک مبدل می باشد در کمترين حجم ممکن تامين گرديده است. از سویی ديگر صفحاتی از جنس استنلس استيل موج دار با اختلاف فاز 180 درجه (جهت ايجاد جريان های متقابل) به يکديگر جوش خورده و لايه هايی را با ضخامت بسيار کم ايجاد نموده که مسير جريان دو سيالی است که بايد مورد تبادل حرارتی قرار بگيرند. اين جوشکاری باعث برقراری ارتباط صفحات با يکديگر در هزاران نقطه گرديده که خود بطور چشمگيری بازده عملکرد اين مبدل ها را افزايش می دهد.

مبدل حرارتی 400 لیتری کامر

مبدل حرارتی صفحه ای کامر مدل CR14 - 45 با دبی 450 لیتر در ساعت و ظرفیت حرارتی 22500 کیلوکالری در ساعت دارای کاربردهای وسیعی در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع می باشد. ازجمله کاربردهای مبدل های کامر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تامين آبگرم مصرفی - جايگزين منابع دو جداره و کويل دار در موتور خانه ها
  • سيستم های گرمايش از كف
  • سيستم های ذوب برف
  • تامين آب گرم استخرها
  • قابل استفاده به عنوان كندانسور و اواپراتور
  • به عنوان خنك كن روغن و آب در صنايع از قبيل خنك كن سيستم های دايكاست و دستگاه های تزريق پلاستيك
  • قابل استفاده در صنايع غذای و کارخانجات لبنیاتی
  • قابل استفاده در صنايع شيميايی

مبدل حرارتی 400 لیتری کامر

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی
CR14 - 45
کامر
چین
400
22500
1.2
3.4
0.21 متر مربع
15
193*83*45
1.03

محصولات مشابه