لوازم نصب پکیج

9,500,000 ریال

لوازم نصب پکیج دیواری شامل:

 1. دو عدد شیر ربع گرد 3/4
 2. یک عدد شیر ربع گرد 1/2
 3. دو عدد شلنگ 3/4
 4. دو عدد شلنگ 1/2
 5. محافظ برق
 6. سختی گیر مغناطیسی

موجود

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

لوازم نصب پکیج های دیواری

پک لوازم جانبی پکیج های دیواری شامل ملزوماتی می باشد که برای نصب و راه اندازی پکیج های گرمایشی مورد نیاز است. به طور کلی هر دستگاه پکیج دیواری با چهار خط لوله آب اتصال برقرار می کند که عبارتند از:

 1. ورودی آب شهر به پکیج با سایز کانکشن 1/2 اینچ
 2. خروجی آبگرم مصرفی با سایز کانکشن 1/2 اینچ
 3. رفت آبگرم شوفاژ با سایز کانکشن 3/4 اینچ
 4. برگشت آبگرم شوفاژ با سایز کانکشن 3/4 اینچ

بنابراین برای اتصال پکیج به این خطوط لوله نیاز به دو شلنگ 3/4 و دو شلنگ 1/2 اینچ می باشد. معمولا شلنگ های با طول 40 سانتی متر برای این امر استفاده می شود؛ ولی چنانچه به هردلیل نیاز به شلنگ های با طول بیشتر بود می توان از شلنگ های 50 یا جتی 60 سانتی متری نیز استفاده نمود. همچنین نیاز هست تا سر راه شلنگ های ورودی آب شهر و نیز رفت و برگشت مدار رادیاتورها، شیر نصب شود تا بتوان جریان آب را برای مواقع مورد نیاز از جمله سرویس دوره ای دستگاه، تعویض رادیاتورها و ... قطع و وصل نمود. بنابراین دو عدد شیر 3/4 و یکعدد شیر 1/2 اینچ نیز به لوازم نصب پکیج افزوده می شود. شیرهایی که برای نصب پکیج مورد استفاده قرار می گیرند از نوع ربع گرد بوده و در دو مدل دسته خروسکی و دسته پروانه ای در بازار موجود می باشد.

برای چلوگیری از رسوب املاح آب در جدار داخلی مبدل حرارتی و اتصالات داخل پکیج، از سختی گیر مغناطیسی استفاده می شود. این قطعه که بر سر راه ورودی آب شهر به پکیج نصب می شود، با یونیزه کردن جریان آب باعث می شود تا املاح محلول در آب دارای بار الکتریکی همنام با جدار داخلی قطعات پکیج شده و در نتیجه نیروی دافعه بین بارهای همنام مانع از رسوب املاح بر روی جدار داخلی مبدل حرارتی و سایر قطعات داخلی پکبج می شود.

همچنین برای محافظت از بُرد و سایر قطعات الکترونیکی پکیج نیاز هست تا از محافظ برق استفاده شود.

سایر اتصالات مورد نیاز پکیج

از دیگر اتصالات مورد نیاز پکیج می توان به سزشلنگ گاز و شلنگ گاز اشاره کرد که معمولا سر راه آن فیلتر گاز نیز نصب می کنند. همچنین برای جلوگیری از ورود مواد زائد همراه آب به داخل پکیج، می توان از شیر صافی برنجی نیز استفاده نمود. و درنهایت دودکش که در دو مدل تک و دو جداره در بازار موجود می باشد و بسته به موقعیت نصب دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

بنر لوازم نصب پیکیج

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

 • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
 • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

لوازم نصب پکیج
دو عدد شیر ربع گرد 3/4 یک عدد شیر ربع گرد 1/2 دو عدد شلنگ 3/4 دو عدد شلنگ 1/2 محافظ برق سختی گیر مغناطیسی
ایران
6 ماه گارانتی

محصولات مشابه