ترمومتر مانومتر

3,500,000 ریال

  • اندازه گیری دمای صفر تا 120 سانتی گراد
  • اندازه گیری فشار صفر تا 10 bar
  • غلاف از زیر
  • صفحه 6 سانت

موجود

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

ترمومترمانومتر (دماسنج - فشار سنج) دیگ

ترمومتر مانومتر یک گیج خلاء عقربه ای می باشد که در موتورخانه های گرمایش مرکزی بر روی دیگ نصب می شود و همزمان دما و فشار کاری دیگ را نشان می دهد. صفحه ترمومتر مانومتر معمولا گرد و به قطر 6 سانتی متر می باشد. رنج دمایی قابل اندازه توسط ترمومتر مانومتر بین صفر تا 120 سانتی گراد می باشد. ترمومتر مانومتر های موجود در بازار از نظر رنج اندازه گیری فشار کاری در دو مدل 0 تا 4 bar و 0 تا 10 bar می باشد. ترمومتر مانومتر ها به لحاظ محل اتصال دارای دو مدل غلاف از زیر (عمودی) و غلاف از پشت (افقی) می باشد. کانکشن ترمومتر مانومتر معمولا 3/8 می باشد.

بنر ترمومتر مانومتر روی دیگ

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

ترمومتر مانومتر
ویلمر - بتا - پکنز - ویکا
چین
6
0 - 120
0 - 10
از زیر (عمودی)

محصولات مشابه