رادیاتور پنلی 60 سانتی ایران نوین

14,000,000 ریال

panel60

  • رادیاتور پانلی فولادی
  • در سایزهای 60 ، 80 ، 100 ، 120 و 140 سانتی متر
  • آکس 500 میلی متر
  • دو کنوکتور
  • 10 سال گارانتی

   گارانتی رادیاتور پنلی 60 سانتی ایران نوین

موجود

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

رادیاتور فولادی پانلی ایران نوین

رادیاتور های پنلی ایران نوین دارای آکس استاندارد 50 سانتی متر می باشد. ( آکس به فاصله مرکز دو لوله ورودی و خروجی رادیاتور اطلاق می شود). رادیاتورهای پنلی ایران نوین از آلیاژ فولاد ساخته می شوند. این رادیاتورها با چندین لایه رنگ های اپوکسی پوشیده شده اند تا در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت شوند. رادیاتورهای پنلی ایران نوین از دو صفحه توخالی موازی با یکدیگر ساخته شده اند؛ آبگرم دیگ وارد این صفحات می شود تا در تبادل با هوای اتاق، دمای خود را به محیط منتقل کند. فاصله بین این دو صفحه توسط دو ردیف کنوکتور پر می شود تا از این طریق سطح انتقال حرارت افزایش یابد. بعلت قیمت پایینتر شمش فولاد نسبت به آلومینیوم، معمولا رادیاتورهای پنلی فولادی در قیاس با رادیاتورهای آلومینیومی از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند. رادیاتورهای پنلی ایران نوین در بلوک های 60 ، 80 ، 100 ، 120 و 140 سانتی متری تولید و به بازار عرضه می شود.

رادیاتورهای پنلی ایران نوین همگی به رنگ سفید می باشد. در شهرهایی مانند تهران و سایر مناطق با آب و هوای مشابه، به ازای هر متر مربع از فضاهای مسکونی با ارتفاع سقف استاندارد، معمولا 100 کیلو کالری گرمادهی برای رادیاتور در نظر گرفته می شود؛ بنابراین هر بلوک یک متری رادیاتور پنلی ایران نوین قابلیت گرمادهی برای اتاقی به مساحت 15 متر را دارا می باشد. رادیاتورهای پنلی ایران نوین قابلیت کار با هر دو سیستم موتورخانه مرکزی و پکیج گرمایشی را دارا بوده و همچنین امکان نصب شیرهای ترموستاتیک را نیز دارد.

کلیه رادیاتورهای پنلی ایران نوین دارای 10 سال ضمانت تعویض می باشد. در داخل بسته بندی هر بلوک رادیاتور پنلی ایران نوین، بست دیواری به همراه درپوش کور و درپوش هواگیری نیز ارائه می شود و از آنجا که کانکشن اتصال این مدل رادیاتور ها ½ می باشد، نیازی به استفاده از درپوش ماسوره تبدیلی نداشته و شیرهای رفت و برگشت مستقیم به خود رادیاتور متصل می شوند. بنابراین شما پس از تهیه رادیاتورهای پنلی ایران نوین، به تنها لوازمی که برای نصب این رادیاتورهای احتیاج دارید، تنها یک دست شیر رفت و برگشت به ازای هر بلوک رادیاتور می باشد. البته بعلت سنگینی این نوع از رادیاتورها در قیاس با رادیاتورهای آلومینیومی، بهتر است مخصوصا در ساختمان هایی که جنس دیوار از آجرهای سفالی می باشد و مخصوصا در مورد رادیاتورهای پنلی سایز بزرگ، به بست دیواری بسنده نکرد و پایه زمینی نیز برای این موارد در نظر گرفت.

بنر رادیاتور پنلی 60 سانتی ایران نوین

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

رادیاتور شوفاژ
panel60
ایران نوین
ایران
10 سال ضمانت تعویض
پنلی فولادی
بلوک یک متری: 555*600*900
بلوک یک متری: 1479
500

۸۰ سانت دو عدد و یکعدد ۱۰۰

عالی

عالی

محصولات مشابه