رادیاتور بوتان مدل ایل پریمو

IL PRIMO 500

 • رادیاتور پره ای آلومینیومی
 • در بلوک های 5 ، 7 و 10 پره
 • آکس 500
 • ضریب حرارتی 157 کیلوکالری در ساعت به ازای هر پره
 • 10 سال گارانتی

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

پره شوفاژ بوتان مدل ایل پریمو

رادیاتور آلومینیومی بوتان مدل ایل پریمو دارای آکس استاندارد 50 سانتی متر و نیز آکس سفارشی 35 و 60 سانتی متر می باشد ( آکس به فاصله مرکز دو لوله ورودی و خروجی رادیاتور اطلاق می شود). رادیاتور بوتان به صورت پره ای با قالب ریختگری دایکاست (یک تکه) تولید شده و سپس پره ها توسط مغزی به یکدیگر متصل می شوند؛ و در نهایت در بلوک های 5 ، 7 و 10 پره بسته بندی شده و به بازار عرضه می شود. این بلوک ها قابلیت کوپل شدن به یکدیگر توسط مغزی را دارا بوده و می توان تعداد پره های یک بلوک را تا 20 پره افزایش داد؛ اما معمولا از بلوک های بزرگتر از 20 پره استفاده نمی شود چرا که پره های انتهایی آن ها سرد مانده و توان انتقال گرما به محیط را نخواهند داشت.

رادیاتورهای آلومینیومی بوتان همگی به رنگ سفید می باشد. پره های آلومینیومی بوتان طی سه مرحله و با استفاده از رنگ های پودری اپوکسی، رنگ آمیزی شده و در نهایت جهت تثبیت و نشست کامل رنگ بر روی بدنه فلزی رادیاتور، در داخل کوره می گیرند. هر پره بوتان مدل ایل پریمو دارای عرض 8 سانتی متری و با ضریب حرارتی 157 کیلوکالری در ساعت می باشد. در شهرهایی مانند تهران و سایر مناطق با آب و هوای مشابه، به ازای هر متر مربع از فضاهای مسکونی با ارتفاع سقف استاندارد، معمولا 100 کیلو کالری گرمادهی برای رادیاتور در نظر گرفته می شود؛ بنابراین هر پره رادیاتور ایل پریمو قابلیت گرمادهی برای 1.5 متر مربع فضای مسکونی را دارا می باشد. رادیاتور آلومینیومی بوتان مدل ایل پریمو قابلیت کار با هر دو سیستم موتورخانه مرکزی و پکیج گرمایشی را دارا بوده و همچنین امکان نصب شیرهای ترموستاتیک را نیز دارد. رادیاتور آلومینیومی بوتان مدل ایل پریمو دارای بازدهی گرمایشی بالا، مقاومت در برابر زنگ زدگی، طراحی ظریف، سبکی و اشغال حداقل فضا می باشد.

بدیهی است پس از تهیه و خرید رادیاتورهای خود، برای نصب آن نیاز به یک سری اتصالات دارید. لوازم مورد نیاز جهت نصب رادیاتور عبارتند از:

 1. پک 7 تکه درپوش ماسوره: کانکشن رادیاتور 1 اینچ بوده در حالی که لوله کشی و شیرآلاتی که بر روی آن نصب می شود دارای کانکشن ½ اینچ می باشد. در این پک 4 عدد ماسوره تبدیلی ½ به 1 اینچ وجود دارد که دو عدد آن چپ گرد و دو عدد راست گرد می باشد و در 4 طرف رادیاتور نصب می شوند. همچین یک درپوش کور به همراه یک شیر هواگیری هر یک با کانکشن ½ اینچ داخل پک قرار دارد؛ بسته به این که لوله های شوفاژ در سمت چپ یا راست رادیاتور قرار گیرند، در آن سمت شیر رفت و برگشت بر روی ماسوره ها نصب شده و طرف مقابل با استفاده از درپوش کور و نیز شیر هواگیری، بسته می شود. تکه هفتم از این پک، یکعدد آچار هوا گیری می باشد.
 2. شیر رفت و برگشت: یک دست شیر برای نصب یک بلوک رادیاتور شامل دو عدد شیر با کانکشن ½ می باشد. شیر رفت که دارای مغزی بوده و با چرخش آن می توان جریان آب داخل لوله را وصل یا قطع نمود. و شیر برگشت که با استفاده از آچار آلن باز و بسته می شود. هر دوی این شیرها دارای یک مهره و دنباله بوده که در هنگام نصب از شیر جدا شده و با استفاده از آچار آلن بر روی ماسوره رادیاتور نصب می شود. خود شیر نیز بر روی لوله نصب شده و سپس با قرار گرفتن رادیاتور در کنار لوله، مهره دنباله بر روی شیر پیچ می شود.
 3. بست دیواری: به آن بست پرچمی نیز گفته می شود. این بست بر روی دیوار پیچ شده و قسمت نگهدارنده آن بین پره های رادیاتور جا گرفته و بلوک رادیاتور را مهار می کند. معمولا آن سمت از رادیاتور که متصل به لوله می باشد وضعیت پایدارتری داشته و بست پرچمی در بین پره های سمت مقابل لوله کشی نصب می شود. معمولا برای بلوک های تا 10 پره از یک بست و بلوک های درای تعداد پره بیشتر از 10 ، دو عدد بست مورد استفاده قرار می گیرند.
 4. مغزی کوبل و واشر: چنانچه نیاز به کوبل کردن دو بلوک رادیاتور باشد، از مغزی کوبل و واشر برای این کار استفاده می شود.

رادیاتور بوتان مدل ایل پریمو

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

 • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
 • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

رادیاتور شوفاژ
ایل پریمو
بوتان
ایران
10 سال گارانتی
پره ای آلومینیومی
هر پره: 577*95*80
هر پره: 1.4
هر پره: 157
هر پره: 0.47
500

بسیار عالیست

محصولات مشابه