ترموستات دیگ (مستغرق) تکبان

2,500,000 ریال

TLV 93 M

  • آنالوگ (مکانیکی)
  • قابل استفاده برای دیگ ها و بویلرهای آبگرم
  • رنج دمایی 0 الی 90 درجه سانتی گراد

ترموستات دیگ (مستغرق) تکبان

تولیدکننده

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد

آگوستات (ترموستات مستغرق) تکبان

ترموستات های قابل استفاده برای دیگ ها و بویلرهای آبگرم را مستغرق و یا آگوستات نیز می نامند. این گروه از ترموستات ها براي تنظيم درجه حرارت مايعات طراحی شده اند و از آن ها در تاسيسات حرارت مرکزی برای فرمان دادن به مشعل جهت تنظيم درجه حرارت آب ديگ استفاده می شود. به بیان دیگر ترموستات هايی كه قسمت حس كننده آنها به صورت بالب ساخته می شود و بالب آن داخل يك غلاف قرار می گيرد و سپس غلاف را درون مايع (آب ديگ) نصب می كنند، آگوستات مستغرق نام دارد. ترموستات مستغرق تکبان با دامنه دمایی 0 تا 90 درجه سانتی گراد مناسب برای دیگ های آبگرم بوده و دارای دو سال گارانتی می باشد.

ترموستات دیگ (مستغرق) تکبان

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

ترموستات دیگ (آگوستات مستغرق)
TLV 93 M
تکبان
ایران
2 سال گارانتی
220V / 50 Hz / 1 Ph
دیگ آب گرم (مستغرق - آگوستات)
آنالوگ
0 الی 90 درجه سانتی گراد
16 آمپر

محصولات مشابه