کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

AR19KPFS

  • سرد و گرم
  • کمپرسور روتاری
  • گاز مبرد R22
  • 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات (ضمانت سام سرویس)

 کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)  کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)  کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000) کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)   

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

اسپلیت 19000 سامسونگ مدل GOOD

کولرگازی و اسپلیت دیواری سامسونگ سری گود با بهرمندی از کمپرسور روتاری و نیز برخورداری از گاز مبرد R22 دارای رده انرژی B می باشد. کولرگازی و اسپلیت سامسونگ سری گود در ظرفیت 19000 مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 45 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 30 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 20 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود). کلیه مدل های کولر گازی و اسپلیت سامسونگ دارای ضمانت نامه سام سرویس شامل 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد.

طراحی سه گوش برای خنک کنندگی قدرتمند

طراحی سه گوش بی نظیر کولر گازی و اسپلیت سامسونگ مدل گود موجب بهبود عملکرد و کارایی دستگاه شده و گردش سریع تر جریان هوا با پوشش دهی گسترده تر خانه شما را به دنبال خواهد داشت. قابلیت Virus Doctor به همراه فیلتر Easy ، گرد و خاک، آلاینده ها، مواد حساسیت زا، باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد (با کارایی موثر در از بین بردن 4 ویروس شامل تیپ فرعی آنفلوآنزا H1N1 و انواعی از باکتری ها).

کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

سریعتر، بیشتر و گسترده تر سرد می کند 

کولر گازی و اسپلیت سامسونگ مدل گود از اساس با این هدف طراحی شد که کارایی منحصر به فرد داشته باشد. طراحی سه گوش منحصر به فرد آن از ورودی هوای عریض تری برخوردار است، بنابراین امکان مکش هوای بیشتری وجود دارد. عرض افزایش یافته و زاویه خروجی هوا، پره های کاملاً v-شکل و یک فن بزرگتر همه و همه این اطمینان را ایجاد می کنند که هوا سریعتر، بیشتر و گسترده تر خنک شده و به سمت شما دمیده می شود. بنابراین، هوای خنک به گوشه گوشه خانه می رسد و همه را سر حال می کند.

کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

هم سریع و هم راحت شما را خنک می کند

کولر گازی و اسپلیت دیواری سامسونگ مدل گود ابتدا هوا را با استفاده از حالت قدرتمند «خنک کننده سریع» خنک می کند. سپس حالت کار دستگاه به طور خودکار به حالت «راحت» تغییر می یابد تا دمای هوای دلخواه شما را حفظ نماید. بنابراین احساس سرما نخواهید داشت و نیازی نیست هیچ کدام از تنظیمات را به طور دستی تغییر دهید یا کولر گازی را خاموش و روشن کنید.
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

صرفه جویی انرژی حتی وقتی به تنهایی از کولر استفاده می کنید

حالت «تک کاربره» کولر گازی و اسپلیت سامسونگ مدل GOOD  حجم کمتری از ظرفیت کمپرسور را به کار می گیرد و در نتیجه مصرف برق کاهش می یابد. در حالی که کماکان محیطی خنک و راحت برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین وقتی تنها هستید می توانید حتی در یک روز بسیار گرم نیز از این حالت استفاده کنید بدون اینکه بابت مبلغ قبض برق نگرانی داشته باشید.
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

از بین بردن ویروس ها

کولرگازی و اسپلیت سامسونگ سری GOOD مجهز به قابلیت Virus Doctor به همراه فیلتر Easy آن که گرد و خاک، آلاینده های خطرناک هوا و مواد حساسیت زا و همینطور انواع باکتری ها و ویروس ها شامل آنفلوانزای نوع A و کرونا ویروس ها را از بین می برد (ابتدا با استفاده از فیلتر و سپس در وهله دوم با کمک فناوری Virus Doctor). بنابراین هوایی که استنشاق می کنید را تمیز و سالم نگه می دارد.
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

کارایی با دوام و طولانی مدت

کولر گازی و اسپلیت سامسونگ مدل گود را می توان در اغلب محیط های نامساعد استفاده کرد. فناوری محافظت سه گانه مضاعف (Triple Protector Plus) کمپرسور و کنترل کننده را در مقابل اضافه بار ناشی از ارتعاشات برق و نوسانات جریان برق محافظت می کند، بدون اینکه یک تثبیت کننده ولتاژ در اختیار داشته باشد. همچنین دارای یک پوشش ضدخوردگی برای جلوگیری از خوردگی کندانسور و زنگ زدگی بدنه می باشد. و بواسطه دارا بودن یک کندانسور بزرگتر و جریان مبرد بهینه سازی شده تر این کولر می تواند در مقابل درجه حرارت های بالا (تا 58 درجه سانتیگراد) به خوبی دوام بیاورد.
 
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

سهولت بیرون آوردن و تمیزکاری

بر خلاف فیلترهای رایج که اغلب دسترسی به آنها دشوار است، فیلتر Easy کولر گازی و اسپلیت دیواری سامسونگ مدل گود در بیرون از بدنه اصلی و بر روی دستگاه واقع شده است. بنابراین به راحتی می توان آن را بیرون آورد، تمیز کرد و سپس به محل مربوطه بازگرداند، بدون اینکه نیازی به باز کردن یکی از قاب های بدنه یا دردسر چندان زیادی برای بیرون کشیدن آن وجود داشته باشد. پوشش آنتی باکتریال آن گرد و خاک، آلاینده های خطرناک هوا و مواد حساسیت زا را فیلتر می کند.
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

عیب یابی ساده

کولر گازی و اسپلیت سامسونگ مدل GOOD شامل یک سیستم خطایاب خودکار تحت نام «چک هوشمند» می باشد. این سیستم در همان مراحل اولیه مشکلات را بررسی و تشخیص می دهد و راهکارهای ساده و سریع عیب یابی را با استفاده از یک برنامه کاربردی گوشی هوشمند ارائه می نماید. بنابراین، در وقت شما صرفه جویی می کند و در نتیجه نیازی نیست دنبال دفترچه راهنما بگردید و همچنین از پرداخت هزینه و دردسر تماس های غیرضروری با سرویس کار و احتمالاً پرداخت صورت حساب های گران قیمت تعمیراتی شما را نجات می دهد. لازم به ذکر می باشد که این عملکرد تنها یکسری خطاهای خاص را بررسی می کند و جایگزین سرویس های چک آپ دوره ای به شمار نمی رود.
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000) 

دستگاهی راحت و هوشمند

با داشتن کولر گازی سامسونگ سری GOOD این اطمینان برای شما ایجاد خواهد شد که دستگاه به درستی نصب شده است و می توانید از راحتی کار با کنترل از راه دور و عیب یابی دستگاه لذت ببرید. قابلیت «نصب هوشمند» مشکلات رایج را بررسی می کند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه به درستی نصب شده است. با استفاده از یک برنامه کاربردی در گوشی هوشمند خود، قابلیت «Wi-Fi هوشمند» به شما اجازه می دهد تنظیمات انرژی را از همه جا بررسی کرده و تغییر دهید و قابلیت «چک هوشمند» خطاها را بررسی کرده و بلافاصله درخواست سرویس می دهد.

اطمینان از نصب مطلوب

«نصب هوشمند» یک قابلیت تشخیص خودکار است که به شما اطمینان می دهد نصاب، عملیات نصب کولر گازی سامسونگ شما را به درستی انجام داده است. این قابلیت به طور خودکار خطاهای نصبی که می توانند هنگام استفاده از کولر ایجاد مشکل کنند از قبیل ارتباط نامناسب با واحد بیرونی، هر نوع مشکل در یکپارچگی سیستم لوله های هوا و جریان ضعیف مبرد را مورد بررسی قرار می دهد.
کولر گازی 19000 سرد و گرم سامسونگ مدل گود (سری AR5000)

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

 

کولر گازی دو تکه (اسپلیت)
GOOD AR19KPFS
سامسونگ
چین
5 سال گارانتی کمپرسور + 18 ماه گارانتی قطعات (ضمانت نامه سام سرویس)
18000
سرد و گرم
18000
19000
8.1
3.08
3.52
1710
1063x294x317
880x648x310
13.4
44.8
31/41
53
1116
5- الی 52+
لوله رفت (مایع) 6.35 mm / لوله برگشت (گاز) 12.7 mm
افقی 15 / عمودی 7
R22
روتاری T1 (مناطق معتدل)
ندارد (دور ثابت)
220V/50Hz/1Ph
دیواری

محصولات مشابه