کولر گازی 18000 ال جی مدل نیو تایتان (سرد)

NB186TC

  • فقط سرمایش
  • کمپرسور روتاری T3 (حاره ای)
  • گاز مبرد R410a
  • 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات (ضمانت گلدیران)

کولر گازی و اسپلیت   کولر گازی و اسپلیت کولر گازی و اسپلیت ال جی ضمانت گلدیران 

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

اسپلیت 18000 ال جی مدل NEW TITAN

کولرگازی و اسپلیت دیواری ال جی سری نیو تایتان با بهرمندی از کمپرسور روتاری تیپ T3 (حاره ای) و نیز برخورداری از گاز مبرد R410a دارای رده انرژی B می باشد. کولرهای گازی سری نیو تایتان ال جی با بکارگیری کمپرسورهای قدرتمند T3 دارای کارکرد تا دمای 65 درجه سانتی گراد بوده و برای استفاده در مناطق حاره ای و گرمسیری نیز کاملا مناسب می باشد. کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان در ظرفیت 18000 مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 45 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 30 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 20 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود). کولرهای گازی و اسپلیت های غیر اینورتر ال جی با ضمانت نامه گلدیران دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات می باشد.

فینهای طلایی

در کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان با بکارگیری پره های (فین ها) طلایی در قسمت خارجی دستگاه (کندانسور) ، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.

 اسپلیت LG

پلاسمستر آیونایزر 

فیلتر پلاس مستر آیونایزر بکار رفته در کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان، با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

اسپلیت LG

فیلتر محافظ دو گانه 

کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان با استفاده از این فیلتر، قابلیت حذف ذرات و باکتری ها تا قطر بیشتر از 10 میکرون را دارا می باشد.

اسپلیت LG

قدرت پرتاب باد تا 15 متر 

کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان، هوای خنک را تا فاصله 15 متر در سرتاسر محیط هدایت کرده و فضایی خنک را در فضاهای بزرگ بوجود می آورد.

اسپلیت LG

پخش هوای 4 جهته 

وجود این آیتم در کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان سبب می شود تا با توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربر به طور یکسان خنک شود.

اسپلیت LG

خنک کنندگی سریع 

طراحی بهینه خروجی هوا در کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان، باعث انتشار جریان هوایی قدرتمند می‎شود که اتاق را به‎سرعت خنک می‎کند.

اسپلیت LG

حالت خواب عمیق

با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل، کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیوتایتان به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت، با افزایش 2 درجه ای دما همراه خواهد بود.

اسپلیت LG

نصب سریع و آسـان 

طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نیو تایتان، امکان نصب ساده آن را فراهم آورده است. و به تعداد نفرات کمتری برای نصب دستگاه نیاز می باشد و همچنین نصب دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه تری صورت می پذیرد.

اسپلیت LG

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

 

کولر گازی دو تکه (اسپلیت)
NEW TITAN NB186TC
ال جی
کره جنوبی
5 سال گارانتی کمپرسور + 24 ماه گارانتی قطعات (ضمانت نامه گلدیران)
18000
فقط سرد
18400
7.9
3.01
998*330*210
870*800*320
10.5
53.1
37/42/44
58
5- الی 65+
لوله رفت (مایع) "1.4 / لوله برگشت (گاز) "1.2
افقی 20 / عمودی 15
R22
روتاری T3 (مناطق حاره ای)
ندارد (دور ثابت)
220V/50Hz/1Ph
دیواری

محصولات مشابه