کولر گازی اینورتر 18000 سرد ال جی مدل نکست فایتینگ

NF187ST3-C

  • فقط سرمایش
  • کمپرسور روتاری دارای کیت اینورتر (دور متغیر)
  • گاز مبرد R410a
  • کم مصرف (رده انرژی A)
  • 10 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات (ضمانت گلدیران)

کولر گازی و اسپلیت کم مصرف کولر گازی و اسپلیت کم مصرف کولر گازی و اسپلیت اینورتر کولر گازی و اسپلیت ال جی ضمانت گلدیران  

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

اسپلیت اینورتر 18000 سرد ال جی مدل NEXT FIGHTING

کولرگازی و اسپلیت دیواری کم مصرف ال جی سری نکست فایتینگ با بهرمندی از کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر (تغییر دهنده دور موتور) و نیز برخورداری از گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A می باشد. کولرهای گازی سری نکست فایتینگ ال جی با بکارگیری کمپرسورهای قدرتمند T3 دارای کارکرد تا دمای 65 درجه سانتی گراد بوده و برای استفاده در مناطق حاره ای و گرمسیری نیز کاملا مناسب می باشد. کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نکست فایتینگ در ظرفیت 18000 مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 45 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 30 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 20 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود). کلیه مدل های کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی دارای ضمانت نامه گلدیران شامل 10 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات می باشد.

نشانگر مصرف انرژی

در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ، با یکبار فشار دادن دکمه نمایشگر مصرف انرژی، میزان مصرف انرژی در آن لحظه نشان داده می شود و در صورت فشار مجدد دکمه میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) نشان داده می شود.

اسپلیت LG

تکنولوژی اینورتر

 ال جی با استفاده از تکنولوژی اینورتر در اسپلیت های سری NEXT FAGHTING توانسته تا 60% در مصرف برق صرفه جویی کند.

اسپلیت LG

فینهای طلایی

در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ با بکارگیری پره های (فین ها) طلایی در قسمت خارجی دستگاه (کندانسور) ، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.

 اسپلیت LG

فیلتر محافظ دو گانه 

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ با استفاده از این فیلتر، قابلیت حذف ذرات و باکتری ها تا قطر بیشتر از 10 میکرون را دارا می باشد.

اسپلیت LG

قدرت پرتاب باد تا 15 متر 

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ، هوای خنک را تا فاصله 15 متر در سرتاسر محیط هدایت کرده و فضایی خنک را در فضاهای بزرگ بوجود می آورد.

اسپلیت LG

پخش هوای 4 جهته 

وجود این آیتم در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ سبب می شود تا با توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربر به طور یکسان خنک شود.

اسپلیت LG

خنک کنندگی سریع 

طراحی بهینه خروجی هوا در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ، باعث انتشار جریان هوایی قدرتمند می‎شود که اتاق را به‎سرعت خنک می‎کند.

اسپلیت LG

 

حالت خواب عمیق

با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل، کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت، با افزایش 2 درجه ای دما همراه خواهد بود.

اسپلیت LG

نصب سریع و آسـان 

طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست فایتینگ، امکان نصب ساده آن را فراهم آورده است. و به تعداد نفرات کمتری برای نصب دستگاه نیاز می باشد و همچنین نصب دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه تری صورت می پذیرد.

اسپلیت LG

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

 

کولر گازی دو تکه (اسپلیت)
NEXT FAGHTING NF187ST3-C
ال جی
تایلند
10 سال گارانتی کمپرسور + 24 ماه گارانتی قطعات (ضمانت نامه گلدیران)
18000
فقط سرد
18000
7.4
3.21
998*345*210
870*650*330
11
39
44/41/37/28
52
لوله رفت (مایع) "1.4 / لوله برگشت (گاز) "1.2
افقی 20 / عمودی 15
R410a
روتاری T3 (مناطق حاره ای)
دارد (دور متغیر)
220V/50Hz/1Ph
دیواری

محصولات مشابه