کولر گازی اینورتر 24000 ال جی مدل نکست پلاس 2

NP247SK1

  • سرد و گرم
  • کمپرسور روتاری دارای کیت اینورتر (دور متغیر)
  • گاز مبرد R410a
  • کم مصرف (رده انرژی A)
  • 10 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات (ضمانت گلدیران) 

کولر گازی و اسپلیت کم مصرف کولر گازی و اسپلیت کم مصرف کولر گازی و اسپلیت اینورتر کولر گازی و اسپلیت ال جی ضمانت گلدیران  

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

اسپلیت اینورتر 24000 ال جی مدل NEXT PLUS II

کولرگازی و اسپلیت دیواری کم مصرف ال جی سری نکست پلاس با بهرمندی از کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر (تغییر دهنده دور موتور) و نیز برخورداری از گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A می باشد. کولرهای ال جی سری نکست پلاس مناسب برای استفاده در مناطق آب و هوایی معتدل می باشد (مانند تهران و سایر شهرهایی که حداکثر دمای تابستان حدود 40 درجه دارند). کولرگازی و اسپلیت ال جی سری نکست پلاس در ظرفیت 24000 مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 70 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 45 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 30 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود). کلیه مدل های کولر گازی و اسپلیت اینورتر ال جی دارای ضمانت نامه گلدیران شامل 10 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه گارانتی قطعات می باشد.

اسکن هوشمند - صرفه‎جویی در مصرف انرژی

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس با استفاده از این قابلیت قادر است تا موقعیت مکانی و جابجایی فرد را شناسایی نموده و بر اساس آن جهت پرتاب باد و میزان خنکی تنظیم کند.

اسپلیت LG

اسکن هوشمند - جریان هوای راحت

این قابلیت در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس، باعث ایجاد جریان هوای مطلوب به صورت مستقیم و غیر مستقیم می گردد.

اسپلیت ال جی

نشانگر مصرف انرژی

در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس، با یکبار فشار دادن دکمه نمایشگر مصرف انرژی، میزان مصرف انرژی در آن لحظه نشان داده می شود و در صورت فشار مجدد دکمه میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) نشان داده می شود.

اسپلیت LG

تکنولوژی اینورتر

 ال جی با استفاده از تکنولوژی اینورتر در اسپلیت های سری NEXT PLUS II توانسته تا 60% در مصرف برق صرفه جویی کند.

اسپلیت LG

فینهای طلایی

در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس با بکارگیری پره های (فین ها) طلایی در قسمت خارجی دستگاه (کندانسور) ، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.

 اسپلیت LG

پلاسمستر آیونایزر 

فیلتر پلاس مستر آیونایزر بکار رفته در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس، با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

اسپلیت LG

فیلتر محافظ چندمرحله ای با تکنولوژی 3M

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس مجهز به فیلتر محافظ چند مرحله ای می باشد. با استفاده از تکنولوژی ال جی در فیلترهای 3M تمای ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون از بین خواهند رفت.

اسپلیت LG

فیلتر محافظ دو گانه 

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس با استفاده از این فیلتر، قابلیت حذف ذرات و باکتری ها تا قطر بیشتر از 10 میکرون را دارا می باشد.

اسپلیت LG

تمیز کننده خودکار پلاسمستر 

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد.

اسپلیت LG

قدرت پرتاب باد تا 15 متر 

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس، هوای خنک را تا فاصله 15 متر در سرتاسر محیط هدایت کرده و فضایی خنک را در فضاهای بزرگ بوجود می آورد.

اسپلیت LG

پخش هوای 4 جهته 

وجود این آیتم در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس سبب می شود تا با توزیع باد در چهار جهت، تمامی فضای کاربر به طور یکسان خنک شود.

اسپلیت LG

خنک کنندگی سریع 

طراحی بهینه خروجی هوا در کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس، باعث انتشار جریان هوایی قدرتمند می‎شود که اتاق را به‎سرعت خنک می‎کند.

اسپلیت LG

 

حالت خواب عمیق

با فعال کردن این قابلیت از طریق کنترل، کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت، با افزایش 2 درجه ای دما همراه خواهد بود.

اسپلیت LG

ظاهر زیبا 

کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس با ظاهر شیک و منحصر بفرد، زیبایی خاصی را به محیط می بخشد.

اسپلیت LG

نصب سریع و آسـان 

طراحی دقیق اجزای مربوط به قسمت نصب کولرگازی و اسپلیت اینورتر ال جی سری نکست پلاس، امکان نصب ساده آن را فراهم آورده است. و به تعداد نفرات کمتری برای نصب دستگاه نیاز می باشد و همچنین نصب دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه تری صورت می پذیرد.

اسپلیت LG

راهنمای خرید

خرید از لئو تهویه به صورت ثبت آنلاین سفارش بر روی سایت و یا سفارش از طریق تماس تلفنی می باشد.

  • شماره تماس جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش تلفنی : 77614958-021 (پاسخگو در ساعات کاری: شنبه الی چهارشنبه 9 الی 19 و پنجشنبه 9 الی 14)
  • ثبت سفارش آنلاین در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی امکان پذیر می باشد.

 چنانچه شما ساکن تهران و یا توابع تهران می باشید، لئو تهویه برای شما امکان تسویه در محل را در نظر گرفته است. بدین صورت که کالای درخواستی شما بهمراه فاکتور خرید به نشانی شما ارسال و پس از دریافت سفارش خود می توانید وجه آن را پرداخت می نمایید. در مورد سایر شهرها نیز ارسال کالا از طریق باربری های سراسر کشور انجام می پذیرد. با این تفاوت که ارسال کالا بعد از تسویه کامل صورت می پذرید.

 

کولر گازی دو تکه (اسپلیت)
NEXT PLUS II NP247SK1
ال جی
کره جنوبی
10 سال گارانتی کمپرسور + 24 ماه گارانتی قطعات (ضمانت نامه گلدیران)
24000
سرد و گرم
31731-23884-3753
38896-27296-3753
9.5
3.59
3.89
1090x330x248
870x1038x320
15
55
29/38/40/45
57
لوله رفت (مایع) "3.8 / لوله برگشت (گاز) "5.8
افقی 30 / عمودی 15
R410a
روتاری T1 (مناطق معتدل)
دارد (دور متغیر)
220V/50Hz/1Ph
دیواری

محصولات مشابه